Poznaj Wspinaczkę w Adventure Park | Trójmiasto

0.0 1 Opinii

Poznaj Wspinaczkę w Adventure Park | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wyrusz na spotkanie ze wspinaczką i odważ się na zupełnie nowe wrażenia! Wspinanie się to fajna i emocjonująca przygoda dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną. Pokonaj obawy przed wejściem na ściankę wspinaczkową – do Twojej dyspozycji znajduje się aż 5 różnych specjalnie przystosowanych ścianek, o zróżnicowanych stopniach trudności i różniące się wysokością – od 7 do 15 metrów. Dzięki temu przeżyciu masz okazję nie tylko świetnie się bawić, ale również rozwinąć wytrzymałość swojego organizmu, poprawić sprawność fizyczną i poszerzać swoje możliwości.

Prezent obejmuje:

  • Niezbędne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • 3 wejścia na ściankę,
  • 5 ścianek do wyboru,  o różnym stopniu trudności i różnej wysokości.

Szukasz pomysłu na fajny, niedrogi upominek, który sprawi dużo radości? Wspinaczka to nietuzinkowy pomysł na prezent, który sprawdzi się na wiele okazji - zarówno na urodziny, imieniny czy po prostu na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Podaruj możliwość wspinania się jako podarunek dla każdego, bez względu na wiek czy płeć - dla dziewczyn i chłopaków, dzieci, młodzieży i dorosłych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

10 minut/ 3 wejścia

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

5 ścianek wspinaczkowych o różnych stopniach trudności i różnych wysokościach od  7 – 15 metrów. Taka różnorodność pozwala na korzystanie z tej atrakcji zarówno przez dzieci jak i przez osoby, które przygodę ze wspinaczką kontynuują w Adventure Parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Kasia

Super pomysł na prezent! Fantastyczne przeżycia, moc adrenaliny. Profesjonalny sprzęt i przyjaźni instruktorzy sprawiają, że chce się wracać w to miejsce! :) Polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.