Poznaj Wspinaczkę Skalną | Katowice (okolice)

5.0 1 Opinii

Poznaj Wspinaczkę Skalną | Katowice (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Sztuczne ścianki wspinaczkowe zyskują coraz większą popularność. Dla nikogo nie są już zaskoczeniem. Ty zawsze masz możliwość spróbować czegoś więcej, czegoś wyjątkowego! Poznaj Wspinaczkę Skalną, która pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności w warunkach naturalnych. Jura Krakowsko-Częstochowska to doskonałe miejsce, by zmierzyć się z prawdziwymi wapiennymi skałami! Malownicze rejony i naturalne ściany wspinaczkowe, które aż proszą, by je poskromić! Ruszaj jak najszybciej, by wznieść się na wyższy poziom!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje możliwość wspinania się na stosunkowo prostych drogach w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wcześniej zostanie przeprowadzony krótki kurs na temat wspinaczki oraz technik poruszania się na linach. Zabawa jest w pełni bezpieczna, a obdarowany będzie cały czas asekurowany przez doświadczonego instruktora.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wspinaczka Skalna potrwa około 3 godziny.

Czy z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie:
Z prezentu mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Z jakich skał słynie Jura Krakowsko-Częstochowska:
Region ten słynie z tzw. ostańców skalnych. Te wapienne skały były przez lata wypłukiwane przez wodę. Ich najbardziej odporne fragmenty "ostały się" tworząc niezwykłe formacje! To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wspinaczki!

 Poznaj Wspinaczkę Skalną | Katowice (okolice) to niezwykle ciekawe doświadczenie i wyzwanie dla twoich bliskich.
 To świetne rozwiązanie na prezent z okazji urodzin lub na imieniny! Podarunek dla dziewczyny lub dla chłopaka! Podaruj wakacyjny prezent, który jest jednocześnie ekstremalnym wyzwaniem! Voucher na wspinaczkę skalną, w naturalnych warunkach - Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to super prezent - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Realizacja odbywa się na wybranych skałach Ogrodzieńca, Podlesic, Rzędkowic, Skarżyc. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia bezpośrednio z Wykonawcą podczas rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hurtownia Adrenaliny

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Izabela Siekiera

Wspinaczka skalna okazała się idealnym prezentem dla mojego chłopaka, który nigdy wcześniej się nie wspinał na tego typu ściankach:) polecam w 100% każdemu, wspaniała przygoda i co najważniejsze super profesjonalny instruktor!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.