JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Wspinaczkę Skalną | Katowice (okolice)

Poznaj Wspinaczkę Skalną | Katowice (okolice)


Jura Krakowsko-Częstochowska
1 os.

299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Sztuczne ścianki wspinaczkowe zyskują coraz większą popularność. Dla nikogo nie są już zaskoczeniem. Ty zawsze masz możliwość spróbować czegoś więcej, czegoś wyjątkowego! Poznaj Wspinaczkę Skalną, która pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności w warunkach naturalnych. Jura Krakowsko-Częstochowska to doskonałe miejsce, by zmierzyć się z prawdziwymi wapiennymi skałami! Malownicze rejony i naturalne ściany wspinaczkowe, które aż proszą, by je poskromić! Ruszaj jak najszybciej, by wznieść się na wyższy poziom!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje możliwość wspinania się na stosunkowo prostych drogach w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wcześniej zostanie przeprowadzony krótki kurs na temat wspinaczki oraz technik poruszania się na linach. Zabawa jest w pełni bezpieczna, a obdarowany będzie cały czas asekurowany przez doświadczonego instruktora.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wspinaczka Skalna potrwa około 3 godziny.

Czy z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie:
Z prezentu mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Z jakich skał słynie Jura Krakowsko-Częstochowska:
Region ten słynie z tzw. ostańców skalnych. Te wapienne skały były przez lata wypłukiwane przez wodę. Ich najbardziej odporne fragmenty "ostały się" tworząc niezwykłe formacje! To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wspinaczki!

Poznaj Wspinaczkę Skalną sprawdzi się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla mężczyzny, prezent na osiemnastkę

Jeśli bliska Ci osoba poszukuje nowych wyzwań mamy coś dla Ciebie! Realizacja prezentu Poznaj Wspinaczkę Skalną będzie dla niej niezwykle ciekawym doświadczeniem! To świetne rozwiązanie na prezent z okazji urodzin lub na imieniny! Podarunek dla dziewczyny lub dla chłopaka! Podaruj wakacyjny prezent, który jest jednocześnie ekstremalnym wyzwaniem! Voucher na wspinaczkę skalną, w naturalnych warunkach - Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to super prezent - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się na wybranych skałach Ogrodzieńca, Podlesic, Rzędkowic, Skarżyc. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia bezpośrednio z Wykonawcą podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Izabela Siekiera

Wspinaczka skalna okazała się idealnym prezentem dla mojego chłopaka, który nigdy wcześniej się nie wspinał na tego typu ściankach:) polecam w 100% każdemu, wspaniała przygoda i co najważniejsze super profesjonalny instruktor!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.