JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga | Katowice (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga | Katowice (okolice)


Jura Krakowsko-Częstochowska
2 os.

399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399 zł

Wspinaczka to sport, który wymaga determinacji i wytrwałości. Te cechy są potrzebne także w budowaniu relacji między dwojgiem ludzi. Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga ma więc szansę scementować Wasze uczucie! Ta próba wytrwałości będzie też z pewnością doskonałą zabawą! Urokliwe, romantyczne otoczenie przyrody i Wasz wspólny trud sprawią, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Poskramiajcie skały Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i wspierajcie się wzajemnie! Razem osiągniecie każdy szczyt!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje możliwość wspinania się na stosunkowo prostych drogach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przeznaczony jest dla dwóch osób. Przed właściwą aktywnością zostanie przeprowadzony krótki kurs na temat wspinaczki oraz technik poruszania się na linach. Zabawa jest w pełni bezpieczna, a obdarowani będą cały czas asekurowani przez doświadczonego instruktora.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godziny.

Czy z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie?
Z prezentu mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Jakie atrakcje oferują okolice Jury Krakowsko - Częstochowskiej?
Poza znakomitymi warunkami wspinaczkowymi do największych atrakcji tego regionu należy z pewnością tzw. Szlak Orlich Gniazd. Tym mianem określa się zamki powstałe w czasach Kazimierza Wielkiego! Najbardziej znane z nich znajdują się w Mirowie, Bobolicach i Ogrodzieńcu.

Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla Ciebie, prezent dla pary, prezent na Dzień Chłopaka

Twoi znajomi uwielbiają aktywność fizyczną? Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga będzie dla nich idealnym prezentem! Wdrapywanie się na skałki to ciekawe wyzwanie, do którego przystąpią z ogromnym zapałem! Podaruj im ten prezent na Walentynki lub z okazji urodzin.To świetny pomysł na podarunek dla małżeństwa lub dla pary, która lubi się zmęczyć! Voucher na prawdziwą, skalną wspinaczkę to doskonały pomysł na prezent dla dwóch osób. Przygoda w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej czeka! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się na wybranych skałach Ogrodzieńca, Podlesic, Rzędkowic, Skarżyc. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia bezpośrednio z Wykonawcą podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2344
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Marek Plewczyński

Atrakcja wspinaczki na Okiennik Wielki była niesamowita. Bardzo fajne przeżycie, profesjonalna obsługa i pomoc instruktora w każdym momencie. Każdy, kto chce zobaczyć i spróbować wspinaczki na skałkach, na pewno nie pożałuje. Chyba zaraziłem się tą sferą aktywności fizycznej. Polecam każdemu!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.