Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinie

Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga | Katowice (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wspinaczka to sport, który wymaga determinacji i wytrwałości. Te cechy są potrzebne także w budowaniu relacji między dwojgiem ludzi. Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga ma więc szansę scementować Wasze uczucie! Ta próba wytrwałości będzie też z pewnością doskonałą zabawą! Urokliwe, romantyczne otoczenie przyrody i Wasz wspólny trud sprawią, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Poskramiajcie skały Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i wspierajcie się wzajemnie! Razem osiągniecie każdy szczyt!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje możliwość wspinania się na stosunkowo prostych drogach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przeznaczony jest dla dwóch osób. Przed właściwą aktywnością zostanie przeprowadzony krótki kurs na temat wspinaczki oraz technik poruszania się na linach. Zabawa jest w pełni bezpieczna, a obdarowani będą cały czas asekurowani przez doświadczonego instruktora.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godziny.

Czy z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie?
Z prezentu mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Jakie atrakcje oferują okolice Jury Krakowsko - Częstochowskiej?
Poza znakomitymi warunkami wspinaczkowymi do największych atrakcji tego regionu należy z pewnością tzw. Szlak Orlich Gniazd. Tym mianem określa się zamki powstałe w czasach Kazimierza Wielkiego! Najbardziej znane z nich znajdują się w Mirowie, Bobolicach i Ogrodzieńcu.Poznaj Wspinaczkę Skalną dla Dwojga | Katowice (okolice) będzie idealnym prezentem jesli twoi znajomi kochają aktywność. Wdrapywanie się na skałki to ciekawe wyzwanie, do którego przystąpią z ogromnym zapałem! Podaruj im ten prezent na Walentynki lub z okazji urodzin.To świetny pomysł na podarunek dla małżeństwa lub dla pary, która lubi się zmęczyć! Voucher na prawdziwą, skalną wspinaczkę to doskonały pomysł na prezent dla dwóch osób.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Realizacja odbywa się na wybranych skałach Ogrodzieńca, Podlesic, Rzędkowic, Skarżyc. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia bezpośrednio z Wykonawcą podczas rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hurtownia Adrenaliny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek Plewczyński

Atrakcja wspinaczki na Okiennik Wielki była niesamowita. Bardzo fajne przeżycie, profesjonalna obsługa i pomoc instruktora w każdym momencie. Każdy, kto chce zobaczyć i spróbować wspinaczki na skałkach, na pewno nie pożałuje. Chyba zaraziłem się tą sferą aktywności fizycznej. Polecam każdemu!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.