Poznaj Wspinaczkę - dla Przyjaciół | Wrocław

0.0 0 Opinie

Poznaj Wspinaczkę - dla Przyjaciół | Wrocław


Oferta niedostępna
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Kochacie aktywność fizyczną? Poznaj Wspinaczkę dla Przyjaciół to doskonała okazja na sprawdzenie swojej formy! Zarezerwujcie termin i wspólnie oddajcie tej pasjonującej zabawie! Sprawdźcie kto z Was jest najwytrwalszy, a kto wejdzie najwyżej! Opieka doświadczonego instruktora pomoże Wam w zrozumieniu tajników wspinania i uczyni z Was prawdziwych mistrzów tego sportu! Doskonałe wrażenia gwarantowane!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje: wstęp na ściankę wspinaczkową, szkolenie, uprzęże, kaski, buty wspinaczkowe oraz dwa przyrządy asekuracyjne.

Dla ilu osób przeznaczona jest oferta?
Oferta przeznaczona jest dla czterech osób.

Czy wiesz, że…
Aby się wspinać wcale nie musisz być silny. Przynajmniej nie na początku. Wspinaczka jest przede wszystkim sportem technicznym, a nie siłowym. Zwykle zaczyna się od pokonywania nie przewieszonych, ale pionowych ścian (nachylonych do pionu pod kątem od 45º do 10º).

Poznaj Wspinaczkę dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, prezent świąteczny, prezent dla koleżanki.

Potrzebujesz pomysłu na prezent dla kolegi lub koleżanki? Poznaj Wspinaczkę dla Przyjaciół to doskonałą forma aktywności fizycznej i pomysł na upominek urodzinowy bądź świąteczny. Połączenie zabawy i aktywności fizycznej sprawia, iż jest to podarunek praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy sprawności fizycznej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: wstęp na ściankę wspinaczkową, szkolenie, uprzęże, kaski, buty wspinaczkowe oraz dwa przyrządy asekuracyjne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Zerwa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.