Poznaj Jogę (4 treningi) | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jest niewiele sportów, które łączą ze sobą grację ruchu oraz wewnętrzne wyciszenie. Chcesz osiągnąć harmonię ducha i ciała? Poznaj Jogę to przeżycie dla Ciebie! Zostaw stres za sobą i spróbuj połączyć medytację z aktywnością gimnastyczną. Pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz podstawowe figury praktykowane w jodze. To sport dostępny dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji oraz sprawności fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, wejdź na ścieżkę duchowej i fizycznej odnowy! Zdziwisz się jak szybko osiągniesz stan wyciszenia i pełnej koncentracji. Kto wie, może odnajdziesz swój własny sposób na stres i napięcie?

 

Realizując prezent:

 

  • Odbędziesz cztery grupowe treningi Jogi,
  • Każdy trening odbywa się pod okiem instruktora i trwa 90 minut.

Nie wiesz jaki prezent na gwiazdkę sprawi radość bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie! Poznaj Jogę (4 treningi) to genialny podarunek dla każdego, kto chce znaleźć unikalny sposób na poradzenie sobie ze stresem. To fajny prezent na Boże Narodzenie, Urodziny, Imieniny czy też rocznicę lub Dzień Kobiet! Pamiętaj, że życie to przygoda - podaruj fajny prezent i miłe wspomnienia.

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

4 treningi po 1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Karnet miesięczny na 4 treningi 90 minutowe. Zajęcia odbywają się w grupach. Wykonawca zapewnia sprzęt potrzeby do prowadzenia zajęć.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.