Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu - Lab 8

Połącz przyjemne z pożytecznym i weź udział w Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu w Gdańsku! To idealna okazja, by o siebie zadbać, a przy tym zrelaksować się i odetchnąć od codziennych obowiązków. Podczas kursu pod okiem ekspertki stworzysz swój własny, autorski krem, a następnie weźmiesz udział w niezwykle odprężających zajęciach z flow yogi. Pora znaleźć czas tylko dla siebie i pozwolić sobie na prawdziwe wytchnienie!

Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu w Gdańsku – informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Kosmetyczne i Flow Yogi. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa ok. 3-3,5h.

Jak przebiegną warsztaty?
Na początku uczestnicy wezmą udział w konsultacjach dotyczących stanu i potrzeb skóry, a następnie stworzą spersonalizowany krem, dostosowany do swoich potrzeb (100 ml). Tę część poprowadzi ekspertka Katarzyna Uzdrowska. W drugiej części kursu odbędzie się sesja relaksacyjna flow yogi pod okiem Anny Madejszy – instruktorki yogi.

Czy warsztaty odbywają się w grupie?
Tak, warsztaty odbywają się w 20-osobowych grupach.

Yoga Flow z Warsztatami Tworzenia Własnego Kremu – Voucher na prezent

Warsztaty Kosmetyczne i Flow Yogi w Gdańsku są świetnym prezentem dla każdego, kto chce o siebie zadbać, a równocześnie lubi próbować nowych rzeczy. To idealna okazja do odpoczynku, nabrania pozytywnej energii do działania i wzięcia udziału w ciekawej aktywności. Tworzenie własnego kosmetyku w połączeniu z regenerującymi zajęciami z yogi zapewni naprawdę udane popołudnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe oraz buty na zmianę.

Czas trwania

Około 3,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na początku uczestnicy wezmą udział w konsultacjach dotyczących stanu i potrzeb skóry, a następnie stworzą spersonalizowany krem, dostosowany do swoich potrzeb (100 ml). Tę część poprowadzi ekspertka Katarzyna Uzdrowska. W drugiej części warsztatów odbędzie się sesja relaksacyjna flow yogi pod okiem Anny Madejszy – instruktorki yogi. Warsztaty odbywają się w 20-osobowych grupach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Lab 8

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.