(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty z Medytacji | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Warsztaty z Medytacji | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

To był naprawdę długi dzień? A może poziom stresu i nerwów sięga już niebezpiecznego maksimum? Nie przejmuj się, mamy na to sposób! Warsztaty “Medytacja Jest Łatwa” to pomysł jedyny w swoim rodzaju! Doceń zalety medytacji i pozbądź się stresu i niepotrzebnych nerwów! Podczas zajęć z Ekspertem przygotujesz się do medytacji klasycznej, ale także przećwiczysz techniki koncentracji, medytacji i (jakże ważnej!) relaksacji. Pozwól sobie na wyciszenie i relaks w niebagatelnej formie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 90-minutowe zajęcia z zakresu medytacji dla jednej osoby.

Co daje medytacja?
Medytacja to jedna z technik relaksu, pozwalająca oczyścić umysł, wyzbyć się codziennego stresu, a także doskonale wyciszyć.

Czy wiesz, że…
Medytacja łagodzi ból. Średni poziom bólu u początkujących medytujących może spaść aż o 57%, a w przypadku osób doświadczonych nawet o 93%.

Warsztaty z Medytacji sprawdzą się jako:
prezent dla mamy, prezent dla niego, prezent dla niej.

Zauważyłeś, że Twoi bliscy są wiecznie nerwowi i sfrustrowani? Warsztaty z Medytacji to świetny podarunek, który sprawdzi się dla rodziców, którzy “wiecznie nie mają czasu”, dziadków, którzy narzekają na ból i drobne dolegliwości, ale także dla każdego, kto pragnie zrelaksować się i pozbyć niepotrzebnego stresu! Warto docenić korzyści zdrowotne wynikające z medytacji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 90-minutowe zajęcia z zakresu medytacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Redukcji Stresu

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Dawid

Oprócz praktyki, na której poznałem kilka technik, równie ciekawa i pomocna rozmowa, pozwalająca odnaleźć się w świecie medytacji, oraz ustosunkować się do otaczającej nas rzeczywistości. Warsztaty w przyjaznej atmosferze z serdecznym Prowadzącym.

Zobacz inne propozycje