Warsztaty z Medytacji | Trójmiasto

0.0 1 Opinie

Warsztaty z Medytacji | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

To był naprawdę długi dzień? A może poziom stresu i nerwów sięga już niebezpiecznego maksimum? Nie przejmuj się, mamy na to sposób! Warsztaty “Medytacja Jest Łatwa” to pomysł jedyny w swoim rodzaju! Doceń zalety medytacji i pozbądź się stresu i niepotrzebnych nerwów! Podczas zajęć z Ekspertem przygotujesz się do medytacji klasycznej, ale także przećwiczysz techniki koncentracji, medytacji i (jakże ważnej!) relaksacji. Pozwól sobie na wyciszenie i relaks w niebagatelnej formie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 90-minutowe zajęcia z zakresu medytacji dla jednej osoby.

Co daje medytacja?
Medytacja to jedna z technik relaksu, pozwalająca oczyścić umysł, wyzbyć się codziennego stresu, a także doskonale wyciszyć.

Czy wiesz, że…
Medytacja łagodzi ból. Średni poziom bólu u początkujących medytujących może spaść aż o 57%, a w przypadku osób doświadczonych nawet o 93%.

Warsztaty z Medytacji sprawdzą się jako:
prezent dla mamy, prezent dla niego, prezent dla niej.

Zauważyłeś, że Twoi bliscy są wiecznie nerwowi i sfrustrowani? Warsztaty z Medytacji to świetny podarunek, który sprawdzi się dla rodziców, którzy “wiecznie nie mają czasu”, dziadków, którzy narzekają na ból i drobne dolegliwości, ale także dla każdego, kto pragnie zrelaksować się i pozbyć niepotrzebnego stresu! Warto docenić korzyści zdrowotne wynikające z medytacji!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 90-minutowe zajęcia z zakresu medytacji dla jednej osoby.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Redukcji Stresu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dawid

Oprócz praktyki, na której poznałem kilka technik, równie ciekawa i pomocna rozmowa, pozwalająca odnaleźć się w świecie medytacji, oraz ustosunkować się do otaczającej nas rzeczywistości. Warsztaty w przyjaznej atmosferze z serdecznym Prowadzącym.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.