Pedicure SPA | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pedicure SPA | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Na pewno wiesz, że częściami ciała najtrudniejszymi do właściwej pielęgnacji są nasze stopy? Ich skóra często jest narażona na obtarcia i duszenie się w niewłaściwym obuwiu. Wszystko to bardzo odbija się na ich wyglądzie oraz Twoim komforcie. Pedicure SPA to seria zabiegów, która pomoże Ci odwrócić wszystkie przykre konsekwencje, jakie mogą spotkać Twoje stopy. Kąpiel parafinowa, masaż, peeling, maska oraz pedicure składają się na kompleksową pielęgnację, która poprawi zdrowie i wygląd stóp, a także przywróci Ci poczucie komfortu. Przekonaj się, że profesjonalnej pomocy przy pielęgnacji ciała nie zastąpią żadne domowe sposoby!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: pedicure, peeling stóp, kąpiel parafinową, masaż stóp, na koniec zabiegu na stopy nakładana jest maska lub krem.Pedicure SPA | Lublin to praktyczny prezent, który szczególnie ważny będzie w okresie letnim – kiedy prezentacja pięknych i zadbanych stóp w odkrywanych butach staje się codziennością. Jeżeli chcesz, aby Twój podarunek był użyteczny i wartościowy, to taki prezent na urodziny lub z okazji imienin będzie właściwym wyborem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher obejmuje: pedicure, peeling stóp, kąpiel parafinową, masaż stóp, na koniec zabiegu na stopy nakładana jest maska lub krem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.