(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Orientalny Masaż dla Dwojga | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Orientalny Masaż dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Grodzisk Mazowiecki
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Romantyczna przygoda we dwoje może przybierać różne formy. Jedną z nich jest Orientalny Masaż dla Dwojga w Grodzisku Mazowieckim. Masaż odbywa się w renomowanym salonie spa i jest kompleksową terapią - zarówno dla duszy, jak i dla ciała. Obie osoby są masowane jednocześnie, dzięki czemu doznania są jeszcze bardziej zmysłowe. Klasyczny masaż tajski pozwoli doświadczyć Wam zbawiennego wpływu tajskich technik rozciągania, ugniatania, refleksoterapii i akupresury. Masaż tajski ma nieoceniony wpływ w dolegliwościach ze strony kręgosłupa oraz znakomicie pomaga na spięte mięśnie. Jest szczególnie polecany osobom, które pracują w pozycji siedzącej. Masaż tajski dla dwojga to rodzaj masażu głębokiego, obejmujący całe ciało i zapewniający sporą dawkę relaksu. Odprężcie się we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Orientalny Masaż dla Dwojga. Osoby obdarowane mają do wyboru Klasyczny Masaż Tajski, Balijski lub Olejkowy. Podczas przeżycia obie osoby są masowane jednocześnie, leżąc obok siebie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Klasyczny Masaż Tajski, Balijski lub Olejkowy dla dwóch osób potrwa 60 minut.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
 Masaż Tajski należy do grupy masaży głębokich. Masowane jest całe ciało (bez okolic intymnych). Tuż przed masażem zostaniecie poproszeni o założenie luźnego, tradycyjnego stroju, przeznaczonego do masażu tajskiego. 

Orientalny Masaż dla Dwojga | Grodzisk Mazowiecki sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla koleżanki

Potrzebujesz zmysłowego prezentu dla rodziców na rocznicę ślubu? A może chcesz zaskoczyć partnera lub partnerkę romantycznym prezentem dla dwojga, z którego skorzystacie wspólnie? Orientalny Masaż dla Dwojga w Grodzisku Mazowieckim to niezwykła podróż do świata relaksu i wspaniała ucieczka od zgiełku miasta, obowiązków i zadań. Elegancki Voucher na masaż w okolicach Warszawy to ciekawy pomysł na prezent dla przyjaciół lub dodatek do prezentu ślubnego. Zobacz, jak łatwo podarować niezwykłe emocje i spełnić marzenia bliskich o cudownym odpoczynku.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Grodzisk Mazowiecki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby obdarowane mają do wyboru Klasyczny Masaż Tajski, Balijski lub Olejkowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tao Tao Spa Grodzisk Mazowiecki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje