Odprężający Weekend dla Dwojga w Kazimierzu Dolnym

1 2 3 4 5 (33)
Kazimierz Dolny
2 os.

580 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzycie o tym, aby spędzić odprężający weekend tylko we dwoje? Porzućcie codzienność i wybierzcie się do Kazimierza Dolnego. Miasto położone jest nad Wisłą, w malowniczych okolicznościach przyrody. Poznajcie urok starówki oraz znajdujących się tam kawiarenek. Spacerując wzdłuż rzeki przekonajcie się o magii tego miejsca, które było inspiracją dla wielu artystów. Wieczorem czekać będzie na Was tradycyjna polska kolacja. Wybierzcie dogodny termin i spełnijcie marzenie o wyjeździe we dwoje!

Prezent obejmuje:

  • Dwa noclegi dla dwojga ze śniadaniami,
  • Kolację dla dwojga w restauracji Spichlerz,
  • Butelkę wina do kolacji.

Zastanawiasz się co wybrać na prezent dla pary? Szukasz ciekawych i oryginalnych propozycji na podarunek dla dwojga? Trafiłeś w 10-tkę! Jako eksperci w dziedzinie podarunków polecamy vouchery prezentowe, które gwarantują satysfakcję osób obdarowachy. Podczas realizacji spełnione zostaną marzenia twoich bliskich, a wspomnienia zostaną na długo w ich pamięci. Zatem jako prezent na Walentynki, ślub, bądź rocznicę wręcz Odprężający Weekend dla Dwojga w Kazimierzu Dolnym!  Zabytkowy Hotel w Kazimierzu Dolnym już czeka na przybycie wyjątkowych gości.


Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa noclegi dla dwojga ze śniadaniami, kolację w restauracji Spichlerz, butelkę wina do kolacji. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, okresu świąteczno - noworocznego i długich weekendów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności