(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rekreacyjny Wypoczynek dla Dwojga w Hotelu Fryderyk*** | Duszniki Zdrój

0.0 0 Opinii

Rekreacyjny Wypoczynek dla Dwojga w Hotelu Fryderyk*** | Duszniki Zdrój


Duszniki Zdrój
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1798,99 zł

1798,99 zł

O prezencie

Potrzebujecie odpoczynku i szukacie cichego miejsca - z dala od tłumów i zgiełku miasta? Chcecie rozkoszować się nie tylko ciszą, ale także komfortowym wypoczynkiem? Zapraszamy na Rekreacyjny Wypoczynek dla Dwojga w Hotelu Fryderyk*** w Dusznikach Zdrój! Przestronne i wygodne pokoje, profesjonalna obsługa, znakomite jedzenie, wyjątkowa strefa SPA & Wellness oraz niezwykła okolica, po której aż chce się spacerować - to wszystko czeka na Was w tym wyjątkowym hotelu, w którym koncertował sam Fryderyk Chopin! Przekonajcie się, jak bije serce Kotliny Kłodzkiej i Sudetów i spędźcie niezwykle relaksujący i romantyczny czas we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (trzy doby hotelowe) w Hotelu Fryderyk*** w Dusznikach Zdrój. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład pobytu?
W ramach pobytu, oprócz noclegu w komfortowym pokoju, otrzymacie również:
- pełną ofertę żywieniową (śniadania w hotelowej restauracji oraz trzy obiadokolacje),
- dostęp do strefy SPA & Wellness w godzinach 15-21 (godzina dziennie),
- bezpłatny parking.

Pobyt może być zrealizowany w terminie zaakceptowanym przez recepcję od 1 kwietnia do 24 grudnia i dotyczy wybranych 4 dni (od niedzieli do piątku).

Co znajduje się w strefie SPA & Wellness?
W strefie znajduje się: jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, masaż prysznicowy oraz fotele ceramiczne z funkcją fototerapii.

Rekreacyjny Wypoczynek dla Dwojga w Hotelu Fryderyk*** | Duszniki Zdrój sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent dla babci i dziadka, prezent na Walentynki, prezent ślubny

Potrzebujesz niezwykłego prezentu dla rodziców? A może chcesz zaskoczyć partnera lub partnerkę niesamowitym prezentem? Rekreacyjny Wypoczynek dla Dwojga w Hotelu Fryderyk*** w Dusznikach Zdrój to wyjątkowy sposób na relaks i odprężenie - z dala od miejskiego zgiełku, w samym sercu Sudetów i Kotliny Kłodzkiej. Voucher na wyjazd we dwoje to okazja, by spełnić marzenia o odpoczynku i pobyć we dwoje w malowniczej okolicy. Przeżycie idealnie sprawdzi się jako prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu lub dla męża z okazji urodzin. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, korzystając z naprawdę wyjątkowych prezentów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Duszniki Zdrój

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 doby hotelowe

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: trzy noclegi dla dwóch osób w pokoju typu Nokturn (III p. bez windy), śniadania podawane w hotelowej restauracji, trzy dwudaniowe obiadokolacje dla dwóch osób, dostęp do strefy SPA & Wellness* w godz. 15.00 - 21.00 (1h dziennie) w zależności od dostępności, nieodpłatny parking.
Oferta może być realizowana w wybrane 4 dni tygodnia od niedzieli do piątku, po akceptacji terminu przez recepcję, w terminach od 1 kwietnia do 24 grudnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Fryderyk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Ewa P.

Super hotel ,bardzo sympatyczna i miła obsługa ,jedzenie super .Ogólne wrażenia bardzo dobre .Wygląd łazienki jak na tak ładny hotel do poprawki .Tv tylko kilka programów choć tv naziemna ma ich o wiele więcej ,ale to szczegóły .

Zobacz inne propozycje