Masaż Synchroniczny na Cztery Ręce | Radom

0.0 0 Opinii

Masaż Synchroniczny na Cztery Ręce | Radom


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz doświadczyć masażu, który zapewni Ci jeszcze więcej rozkoszy niż zabiegi jakie znasz? Masaż Synchroniczny na Cztery Ręce właśnie temu służy. Ponieważ wszystkie mięśnie w naszym ciele są ze sobą bezpośrednio lub pośrednio połączone, to jeden masażysta często nie ma możliwości odpowiednio uciskać i rozmasowywać ich tak, aby zapewnić kompletne rozluźnienie. W przypadku tego zabiegu, problem zostaje rozwiązany – Ty możesz zrelaksować się jeszcze głębiej i wyjść z salonu niczym nowo narodzona osoba. Przekonaj się, że nic Ci nie zapewni podobnej przyjemności!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż synchroniczny, wykonywany jednocześnie przez dwóch masażystów, w celu zmaksymalizowania efektów. Wykonawca zapewnia szlafrok, ręcznik oraz jednorazową bieliznę.

Masaż Synchroniczny na Cztery Ręce sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, upominek na Dzień Kobiet, podarunek na Walentynki.

Nie łatwo jest wybrać taki prezent dla kobiety, który będzie jednocześnie oryginalny i przyjemny. Dobrze jest sobie uświadomić, że panie również doceniają praktyczne upominki, o ile te będą odpowiedzią na ich potrzeby. Masaż Synchroniczny na Cztery Ręce gwarantuje rozkosz, jakiej nie sposób doświadczyć przy klasycznym zabiegu, dlatego jest to podarunek wyjątkowy, który ucieszy każdą koleżankę, żonę, czy matkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje godzinny masaż synchroniczny, wykonywany jednocześnie przez dwóch masażystów, w celu zmaksymalizowania efektów. Wykonawca zapewnia szlafrok, ręcznik oraz jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Smart Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.