Masaż Relaksacyjny | Włocławek

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Odczuwasz potrzebę zanurzenia się w stan głębokiego relaksu? Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i niezwykłego odpoczynku, pozwalając sobie na regenerację nie tylko ciała, ale i duszy z naszym Masażem Relaksacyjnym. Profesjonalnie wykonany zabieg poprawi Twoje krążenie krwi i rozluźni mięśnie, a przede wszystkim dostarczy Ci ukojenia i pozytywnej energii! Oddaj się nieziemskiej przyjemności, aby ujrzeć świat mieniący się barwami tęczy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż relaksacyjny.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Masaż Relaksacyjny zapewni Ci odpoczynek i odprężenie, przynosząc ulgę spiętym mięśniom, a także ukoi Twoje zmysły, wyciszając organizm oraz niwelując poziom stresu w organizmie.

Czy wiesz, że...
regularnie wykonywany masaż relaksacyjny pomaga w dolegliwościach związanych ze skutkami zmęczenia i ciągłego napięcia, co oznacza, że może pomóc w walce z bezsennością, nadpobudliwością, irytacją.

Masaż Relaksacyjny sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla mamy, podarek na Dzień Kobiet.

Twoja kobieta lubi, gdy się o nią troszczysz? Zadbaj o nią i obdaruj ją Masażem Relaksacyjnym, który sprawi nie tylko ogromną przyjemność, ale również zapewni wysokiej klasy odpoczynek. To świetny pomysł na urodziny i Dzień Kobiet zamiast standardowego upominku w postaci słodyczy i kwiatów. Masaż Relaksacyjny ucieszy każdą kobietę, która potrzebuje chwili wytchnienia od rzeczywistości. Daj jej to szczęście!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kazumi Włocławek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.