JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Masaż Refleksologiczny Stóp | Dąbrowa Górnicza (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Masaż Refleksologiczny Stóp | Dąbrowa Górnicza (okolice)

Będzin
1 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119 zł

Czy zdajesz sobie sprawę z tajników oddziaływania masażu na ludzkie ciało? Przekonaj się o nim osobiście, wybierając się na relaksujący masaż stóp. Sztuka Refleksologii inaczej określana mianem akupresury, polega na masowaniu i uciskaniu stref refleksyjnych, czyli unerwionych punktów na ciele, odpowiadających poszczególnym narządom wewnętrznym. Co najważniejsze, największe zgrupowanie refleksów znajduje się właśnie w stopach! Dzięki takiemu masażu poczujesz niebywałe rozluźnienie ciała i osiągniesz harmonię całego organizmu. Sięgnij zatem po Refleksologię Stóp! Podaruj sobie chwile relaksu, a tym samym zapewnij sobie równowagę psychiczną i fizyczną!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 45 minutowy masaż stóp z wykorzystaniem elementów akupresury.

Jakie właściwości ma refleksologia stóp?
Masaż pomaga zlikwidować stres i związane z nim złe samopoczucie, poprawia krążenie krwi, likwiduje ból, pomaga w zaburzeniach snu oraz braku koncentracji, przywracając harmonię wewnątrz organizmu.

Czym jest refleksologia?
Refleksologia polega na masażu refleksów znajdujących się na stopach, które mają wpływ na funkcjonowanie poszczególnych części ciała.

Czy wiesz, że...
Stopy to miejsce zakończenia kilku tysięcy nerwów? Nerwy te mają bezpośrednie połączenie z mózgiem, czyli ze wszystkimi częściami ciała, a ich masaż przynosi niesamowite odprężenie.

Masaż Refleksologiczny Stóp sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, podarunek na Dzień Kobiet, prezent dla mężczyzny

Zastanawiasz jaki prezent podarować na urodziny? Wybierz Masaż Refleksologiczny Stóp o kojącym działaniu, to chwile odprężenia i głębokiego relaksu. Masaż doskonale sprawdzi się jako podarunek dla kobiety i mężczyzny. To świetna propozycja na prezent urodzinowy, czy na Dzień Matki. Podaruj bliskiej osobie nowe doświadczenie


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Będzin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia jednorazowe klapki. Przeciwwskazania: gorączka, żylaki, wszelkie zmiany skórne, hemofilia, ciąża, nieleczone nadciśnienie, choroby nowotworowe, miażdżyca, choroby mające podłoże wirusowe lub bakteryjne, stan bezpośrednio po zawale serca, zaawansowana osteoporoza, stany zapalne.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Grzegorz

Samo zdrowie, polecam gabinet. Pełen profesjonalizm!

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.