Masaż Klasyczny dla Mężczyzn | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

65 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz, że Twoim plecom przydałby się przyzwoity relaks po ciężkim i pracowitym tygodniu? Duża aktywność sprawia, że czujesz się spięty? Masaż Klasyczny dla Mężczyzn to idealna propozycja dla Ciebie. Oddaj się w ręce profesjonalistów i zapomnij o codzienności czując jak Twoje mięśnie przyjemnie się rozluźniają. Ten zabieg wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu i naładuje biologiczne baterie, które pomogą w realizacji kolejnych celów. Odpowiednie techniki masażu sprawią, że poczujesz się wypoczęty i gotowy do działania. Wyjątkowe chwile relaksu są na wyciągnięcie ręki!

Prezent obejmuje:

  • Półgodzinny masaż pleców,
  • Jednorazowe klapki i bieliznę,
  • Chwile pełnego relaksu.

Nie wiesz, co podarować na prezent dla mężczyzny? Zastanawiasz się, jaki prezent na urodziny sprawi, że Twój ukochany będzie usatysfakcjonowany? Strzałem w dziesiątkę będzie Masaż Klasyczny! Ten podarunek na pewno sprawi, że bliska Ci osoba poczuje się wyjątkowo. Prezent na gwiazdkę, Dzień Chłopaka czy urodziny? Odpowiedź jest oczywista! Odprężający i błogi stan, w którym całe ciało ulega rozluźnieniu to marzenie każdego, aktywnego mężczyzny.

 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby oraz choroby dermatologiczne.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.