Masaż Gorącymi Kamieniami | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Masaż Gorącymi Kamieniami | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu pojawiło się zbyt dużo sytuacji stresogennych, zafunduj sobie Masaż Gorącymi Kamieniami! Zabieg ten działa fizjoterapeutycznie i pozbywa się napięcia w Twoich mięśniach oraz wspomaga regenerację ciała, a także poprawia Twoje samopoczucie. Jest to idealny zabieg, któremu możesz się poddać, kiedy czujesz, że potrzebujesz odzyskać swoją równowagę psychofizyczną. Zadbaj o swoje zdrowie i podaruj sobie prezent, na który zasługujesz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 75-minutowy masaż z użyciem wulkanicznych kamieni.

Jakie techniki zostaną użyte podczas masażu?
Masaż Gorącymi Kamieniami łączy elementy termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii.

Czy wiesz, że...
Ten rodzaj masażu opiera się na teorii przepływu energii przez organizm? Uważa się, że znajdują się w nim ośrodki energii, nazywane chakrami – każda z nich jest obok jednego z gruczołów wewnętrznych. Kamienie układa się wzdłuż punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów - kanałów łączących Chakry. W ten sposób stymulowany jest przepływ energii.

Masaż Gorącymi Kamieniami sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla żony, prezent dla Mamy, prezent na walentynki

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu, który będziesz mógł podarować na Dzień Matki, podaruj Masaż Gorącymi Kamieniami swojej mamie i zafunduj należyte odprężenie. Podarunek sprawdzi się również jako prezent dla Ukochanej, by odciążyć ją od ciężkiej pracy, pozwalając na relaks, podczas którego złapie oddech i dystans od pędu życia i codziennych problemów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

75 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje masaż z użyciem gorących kamieni. Wykonawca zapewnia: ręcznik oraz jednorazową bieliznę. Przeciwwskazania: ciąża, ostre stany zapalne, gorączka, nowotwory, uszkodzenia i choroby skóry, zakrzepowe zapalenia żył, zaburzenia krążenia krwi, nadciśnienie, ostre stany zwyrodnień kostno-stawowych, choroby przewlekłe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FIVE SENSES float • spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.