Masaż Gorącymi Kamieniami | Olsztyn

1 2 3 4 5 (1)
Olsztyn
1 os.

179 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz, że przydałby Ci się wyjątkowy relaks? Masaż Gorącymi Kamieniami to zabieg, który w szczególności polecany jest osobom pragnącym wypoczynku i rozluźnienia. Ponieważ łączy on w sobie elementy termoterapii oraz akupresury daje niebywałe efekty – obniża poziom stresu, poprawia samopoczucie oraz niweluje zmęczenie. Podczas zabiegu, kiedy będziesz oddawać się głębokiemu odprężeniu zrozumiesz, że rozkosz polega właśnie na tym. Niech ta wizyta w SPA będzie dla Ciebie wyjątkowa!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 70 minutowy masaż gorącymi kamieniami.

Dla kogo polecany jest masaż gorącymi kamieniami?

Masaż gorącymi kamieniami rekomendowany jest dla osób, które poszukują wyciszenia, głębokiego relaksu oraz odprężenia.

Jakie korzyści płyną z masażu?

Zalety masażu gorącymi kamieniami to: pobudzenie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry. Masaż zwiększa głębokość oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Masaż Gorącymi Kamieniami sprawdzi się jako:

Podarunek na Dzień Matki, Prezent dla Ukochanej, Prezent na Dzień Kobiet

Masaż Gorącymi Kamieniami to tylko pozornie zwyczajny upominek. W rzeczywistości jest to przepełniony wyraźną czułością prezent dla każdego, kto potrzebuje oderwania od codzienności. Głęboki relaks, który gwarantuje ten podarunek może zbawiennie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie obdarowanej osoby. I właśnie to, czyni ten nietypowy prezent tak wartościowym.


Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

70 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, gorączka, nowotwory, uszkodzenia i choroby skóry, żylaki, zakrzepowe zapalenia żył, zaburzenia krążenia krwi, nadciśnienie, ostre stany zwyrodnień kostno-stawowych, cukrzyca, choroby przewlekłe.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności