Masaż Bańką Chińską | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Bańką Chińską | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Nie tylko doskonale relaksuje, ale świetnie poprawia również napięcie mięśniowe i znakomicie uelastycznia skórę. Jest ciekawą alternatywą dla zwykłego relaksacyjnego masażu, bowiem zapewnia “coś ekstra”. Zapraszamy na wyjątkowy Masaż Bańką Chińską w eleganckim salonie masażu w Białymstoku! Zabieg jest określany jako “antycelulitowy”, a oprócz tego pozwala z łatwością zapomnieć o terminach, zadaniach oraz obowiązkach i skupić się wyłącznie na relaksie. Ruchy wykonywane przez profesjonalną masażystkę będą dokładne i symetryczne, a Ty poczujesz błogi spokój. Miłego odpoczynku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Bańką Chińską. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 30 minut.

W czym pomaga masaż bańką chińską?
Masaż likwiduje dolegliwości bólowe kręgosłupa, pomaga w walce z migreną. Dodatkowo pozwala na wymodelowanie sylwetki oraz pozbycie się cellulitu.

Masaż Bańką Chińską | Białystok sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent na Dzień Babci, prezent na mikołajki

Potrzebny Ci zjawiskowy prezent dla kobiety? Szukasz czegoś, co nie tylko ją zachwyci, ale także okaże się praktycznym prezentem? Masaż Bańką Chińską w Białymstoku to rewelacyjny zabieg, który nie tylko relaksuje, ale zapewnia także szereg korzyści prozdrowotnych. Voucher na masaż w Białymstoku to oryginalny pomysł na prezent dla niej, zapewniający jej radość. Przekonaj się, że spełnianie marzeń nie jest trudne, wybierając Wyjątkowy Prezent i zapewniając niesamowitą niespodziankę ukochanej!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż likwiduje dolegliwości bólowe kręgosłupa, pomaga w walce z migreną. Dodatkowo pozwala na wymodelowanie sylwetki oraz pozbycie się cellulitu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.