Masaż Ajurwedyjski Abhyanga

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Masaże zwykle kojarzą się z relaksem. Poczucie rozluźnienia nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto doświadczyć precyzyjnego uciskania odpowiednich punktów przez zawodowego masażystę. W przypadku Masażu Ajurwedyjskiego Abhanga do odprężenia dołączają takie korzyści, jak oczyszczenie czy regulacja funkcjonowania narządów wewnętrznych. Co więcej, w czasie jego trwania nikogo nie znudzi monotonia. Masowane będzie całe ciało z uwzględnieniem dłoni oraz stóp. Taki masaż jest sposobem na odpoczynek i nabranie sił przed rzuceniem się w wir obowiązków. Dzięki tej krótkiej i bardzo intensywnej regeneracji, można zacząć działać bardziej efektywnie, jednocześnie zachowując większą wewnętrzną harmonię.

Prezent obejmuje:

  • Masaż ajurwedyjski Abhyanga,
  • Relaks,
  • Regenerację.

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga to świetny pomysł na prezent. Umożliwia on szybkie zrelaksowanie się, co czyni go praktycznym upominkiem na, na przykład, urodziny albo imieniny. Z pewnością ucieszy on także każdego, kto otrzyma voucher na taki prezent na Walentynki albo z takiej okazji jak Walentynki albo Rocznica Ślubu. Taki podarunek może zainteresować obdarowaną osobę masażami relaksacyjnymi, pokazując jej nowy sposób utrzymywania wewnętrznego spokoju.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przed masażem należy wypełnić specjalną ankietę pomagającą dobrać odpowiednie olejki do aktualnej kondycji fizycznej i samopoczucia. W tym celu na realizację należy przybyć 25 minut przed zarezerwowaną godziną zabiegu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Monika A.

Profesjonalizm i miła relaksacyjna atmosfera.

Joanna

Bardzo przyjemny masaż, polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.