Masaż Ajurwedyjski Abhyanga

0.0 0 Opinii

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Masaże zwykle kojarzą się z relaksem. Poczucie rozluźnienia nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto doświadczyć precyzyjnego uciskania odpowiednich punktów przez zawodowego masażystę. W przypadku Masażu Ajurwedyjskiego Abhanga do odprężenia dołączają takie korzyści, jak oczyszczenie czy regulacja funkcjonowania narządów wewnętrznych. Co więcej, w czasie jego trwania nikogo nie znudzi monotonia. Masowane będzie całe ciało z uwzględnieniem dłoni oraz stóp. Taki masaż jest sposobem na odpoczynek i nabranie sił przed rzuceniem się w wir obowiązków. Dzięki tej krótkiej i bardzo intensywnej regeneracji, można zacząć działać bardziej efektywnie, jednocześnie zachowując większą wewnętrzną harmonię.

Prezent obejmuje:

  • Masaż ajurwedyjski Abhyanga,
  • Relaks,
  • Regenerację.

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga to świetny pomysł na prezent. Umożliwia on szybkie zrelaksowanie się, co czyni go praktycznym upominkiem na, na przykład, urodziny albo imieniny. Z pewnością ucieszy on także każdego, kto otrzyma voucher na taki prezent na Walentynki albo z takiej okazji jak Walentynki albo Rocznica Ślubu. Taki podarunek może zainteresować obdarowaną osobę masażami relaksacyjnymi, pokazując jej nowy sposób utrzymywania wewnętrznego spokoju.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przed masażem należy wypełnić specjalną ankietę pomagającą dobrać odpowiednie olejki do aktualnej kondycji fizycznej i samopoczucia. W tym celu na realizację należy przybyć 25 minut przed zarezerwowaną godziną zabiegu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Paweł S.

Idealny czas I chwila dla swego ciała.

Monika A.

Profesjonalizm i miła relaksacyjna atmosfera.

Joanna

Bardzo przyjemny masaż, polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.