Manicure SPA | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Manicure SPA | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Wiesz, że pierwsze wrażenie bywa w wielu przypadkach kluczowe dla dalszej znajomości? Poznając nowe osoby, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę między innymi na dłonie. Dlatego ważne jest, aby zadbać o ich właściwy wygląd. Manicure SPA gwarantuje Ci taką pielęgnację dłoni, jakiej nie możesz zapewnić sobie we własnym zakresie. Po serii zabiegów – peelingu, masażu, maseczce i manicure – Twoje dłonie będą perfekcyjnie zadbane, a przez to również przyjemniejsze w dotyku. Przekonaj się o niebywałej skuteczności takiej odnowy!

Co obejmuje prezent?
Manicure SPA obejmuje: manicure, peeling, kąpiel parafinową, masaż dłoni, na koniec zabiegu na ręce nakładana jest maska lub krem.

Manicure SPA | Lublin  to użyteczny prezent dla kobiety, która pragnie szczególnie zadbać o swoje dłonie.. Podarunek gwarantuje pełne ich nawilżenie, masaż oraz manicure, dlatego będzie wartościowym upominkiem przed każdy ważnym wydarzeniem czy zabawą. Wręczając taki urodzinowy prezent dla koleżanki, dajesz świadectwo zrozumienia jej potrzeb.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: manicure, peeling, kąpiel parafinową, masaż dłoni na koniec zabiegu na ręce nakładana jest maska lub krem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.