JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Manicure Hybrydowy | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Manicure Hybrydowy | Wrocław


Wrocław
1 os.

109,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
109,99 zł

Dłonie to wizytówka każdej kobiety! Żyjesz w pośpiechu i nie masz czasu aby zadbać o swoje paznokcie? A może pragniesz, aby profesjonaliści nadali im nowy blask? Manicure hybrydowy to coś dla Ciebie! Przekrocz progi profesjonalnego salonu SPA i oddaj swoje dłonie w ręce zawodowej manicurzystki. Zabieg polega na nałożeniu kilku warstw specjalnego lakieru i utwardzeniu go światłem UV. Ciesz się pięknymi paznokciami nawet do trzech tygodni. Uniknij odprysków, odpadania i matowienia lakieru! Usiądź wygodnie i zostaw za drzwiami stres i napięcie. To chwila relaksu i wytchnienia tylko dla Ciebie! Teraz już nie musisz się martwić o prezencję swoich dłoni. Olśnij swoje otoczenie nowymi paznokciami i sprawdź, ile osób oczarujesz wyglądem. Gotowa na metamorfozę swoich dłoni?

Prezent obejmuje:

  • Profesjonalny manicure hybrydowy, 
  • Zadbany oraz elegancki wygląd paznokci,
  • Usuwanie lakieru (nie można go zmyć w domowych warunkach).

Nie masz pomysłu na prezent dla kobiety? Potrzebny Ci jest pomysł na ciekawy prezent na Dzień Kobiet, imieniny, mikołajki lub każdą inną okazję, wymagającą ciekawego upominku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - podaruj przeżycie! To nietypowy prezent, który zapewnia dużo radości oraz trwałe wspomnienia! Jeżeli chcesz znaleźć fajny podarunek dla żony, córki, dziewczyny lub narzeczonej, to jesteś we właściwym miejscu. Idź z duchem czasu i podaruj niezapomniany prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przed realizacją konieczne jest usunięcie starego lakieru hybrydowego, jeśli paznokcie są nim pokryte (wówczas gdy nie był on nakładany w salonie Wykonawcy, to taka usługa jest dodatkowo płatna, wg cennika salonu). Specjalny lakier do wykonywania tego manicure jest kolejno utwardzany pod lampą UV przez kilka minut. Po ok. dwóch do trzech tygodni lakier należy usunąć podczas ponownej wizytu w salonie. Usunięcie odbywa się przy użyciu płynu na bazie acetonu (zwykły zmywacz nie usunie lakieru hybrydowego).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 653
Filtruj Prezenty
24 z 653

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Weronika

Bardzo przyjemny, elegancki salon, profesjonalne i serdeczne pracownice, dbające o komfort klienta. Sam manicure wykonany bezbłędnie, wszystko zgodnie ze sztuką. Miło spędziłam czas i zrelaksowałam się :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.