Manicure Hybrydowy | Kraków

0.0 0 Opinie

Manicure Hybrydowy | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Piękne paznokcie to ozdoba każdej kobiety. Dodają elegancji i klasy, pozwalają poczuć się jak prawdziwa księżniczka z bajki. Jednak nie zawsze jest czas i miejsce, by właściwie o nie zadbać! Mamy na to radę! Podczas Manicure Hybrydowego Twoje paznokcie zyskają nowy wygląd. Blask, piękny kolor i trwałość — to przymiotniki, które opisują w skrócie manicure hybrydowy. Więc jeśli nie masz czasu na wieczorne SPA dla dłoni, pozwól nam zająć się Tobą i Twoimi paznokciami. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje manicure wraz z malowaniem dłoni lakierem hybrydowym.

Na czym polega manicure hybrydowy?
Specjalny lakier do wykonywania tego manicuru jest kolejno utwardzany pod lampą UV przez kilka minut.

Czy wiesz, że...
Wg. Księgi Rekordów Guinessa, najdłuższe paznokcie na świecie należą do Chris Walton z Las Vegas. Ich łączna długość, to 6m. 310cm u lewej dłoni i 292cm u prawej. Podobno nie obcinała paznokci od 1990 r.

Manicure Hybrydowy | Kraków  to istne szaleństwo wśród kobiet, dlatego, jeśli szukasz prezentu na dzień matki bądź na urodziny przyjaciółki podaruj im voucher . Specjalny lakier utwardzany światłem UV sprawia, że paznokcie na długo zyskują piękny wygląd, a dzięki temu dłonie prezentują się elegancko. Nie szukaj już prezentu dla niej, tylko podaruj jej profesjonalnie wykonany manicure! Twoja kobieta zasłużyła na wyjątkowe przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje manicure wraz z malowaniem dłoni lakierem hybrydowym. Specjalny lakier do wykonywania tego manicuru jest kolejno utwardzany pod lampą UV przez kilka minut.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Boskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena G.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Bardzo profesjonalnie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.