Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy wiesz już jak powinny wyglądać Twoje wymarzone paznokcie? Wspaniale wypielęgnowane ręce domagają się zawsze odpowiedniej oprawy nie tylko w postaci biżuterii, ale przede wszystkim właściwie stylizowanych paznokci. Uzyskanie ich odpowiedniej długości bez wzmocnienia może być jednak niewykonalne. Dzięki Manicure’owi Hybrydowemu ten problem przestanie mieć znaczenie. Skonsultuj z profesjonalnymi stylistkami jak wyobrażasz sobie wymarzone dłonie, a one zrobią za Ciebie całą resztę. Wyglądaj tak jak sobie wymarzysz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pielęgnację paznokci oraz malowanie lakierem hybrydowym.

Na czym polega Manicure Hybrydowy?
Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV na naturalnej płytce paznokcia. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego. Unikalna receptura lakieru hybrydowego SPN sprawia, że manicure hybrydowy poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Manicure hybrydowy wykonuje się bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały.

Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała to praktyczny prezent dla kobiety, który można podarować przyjaciółce, na przykład z okazji jej imienin. Taki podarunek to miły gest i zawsze zostanie doceniony. Na pewno sprawi on więcej radości niż standardowy upominek, który tak naprawdę nic nie wyraża. Natomiast kwiaty, wino, czy czekoladki możesz potraktować jako dodatek czyniący Twój oryginalny prezent jeszcze bardziej atrakcyjnym.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje pielęgnację paznokci oraz malowanie lakierem hybrydowym. Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, zapalne, alergiczne, nietypowość płytki paznokciowej, pęknięcia naskórka między palcami, niezagojone rany. Rezerwacje należy składać z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez stronę: https://gooddayspa.versum.com/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Good Day Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Bardzo miła obsługa Klienta, miła atmosfera, jestem zadowolona z usługi.

Sylwia

Witam, dziękuję bardzo za ten prezent. Jestem bardzo zadowolona jest bardzo miła obsługa Pani, która wykonuje zabiegi jest bardzo delikatna.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.