JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała

Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz już jak powinny wyglądać Twoje wymarzone paznokcie? Wspaniale wypielęgnowane ręce domagają się zawsze odpowiedniej oprawy nie tylko w postaci biżuterii, ale przede wszystkim właściwie stylizowanych paznokci. Uzyskanie ich odpowiedniej długości bez wzmocnienia może być jednak niewykonalne. Dzięki Manicure’owi Hybrydowemu ten problem przestanie mieć znaczenie. Skonsultuj z profesjonalnymi stylistkami jak wyobrażasz sobie wymarzone dłonie, a one zrobią za Ciebie całą resztę. Wyglądaj tak jak sobie wymarzysz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pielęgnację paznokci oraz malowanie lakierem hybrydowym.

Na czym polega Manicure Hybrydowy?
Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV na naturalnej płytce paznokcia. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego. Unikalna receptura lakieru hybrydowego SPN sprawia, że manicure hybrydowy poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Manicure hybrydowy wykonuje się bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały.

Manicure Hybrydowy | Bielsko-Biała to praktyczny prezent dla kobiety, który można podarować przyjaciółce, na przykład z okazji jej imienin. Taki podarunek to miły gest i zawsze zostanie doceniony. Na pewno sprawi on więcej radości niż standardowy upominek, który tak naprawdę nic nie wyraża. Natomiast kwiaty, wino, czy czekoladki możesz potraktować jako dodatek czyniący Twój oryginalny prezent jeszcze bardziej atrakcyjnym.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pielęgnację paznokci oraz malowanie lakierem hybrydowym. Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, zapalne, alergiczne, nietypowość płytki paznokciowej, pęknięcia naskórka między palcami, niezagojone rany. Rezerwacje należy składać z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez stronę: https://gooddayspa.versum.com/LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 268

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
 

Bardzo miła obsługa Klienta, miła atmosfera, jestem zadowolona z usługi.

Sylwia

Witam, dziękuję bardzo za ten prezent. Jestem bardzo zadowolona jest bardzo miła obsługa Pani, która wykonuje zabiegi jest bardzo delikatna.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.