Makijaż Wieczorowy | Indywidualna Nauka

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Człowiek uczy się przez całe życie. Poznaj sztuczki kosmetyczne idealnego makijażu! Indywidualna Nauka Makijażu Wieczorowego dostarczy Ci wszelkich informacji, jak wyglądać perfekcyjnie podczas ważnego wyjścia. Wizażysta wykona specjalny makijaż, całkowicie dostosowany do Ciebie. Przekaże Ci informacje teoretyczne, jak wyeksponować atuty, a jak ukryć niedoskonałości. Następnie sama wykorzystasz zdobytą wiedzę w praktyce – pod okiem fachowca. Przekonaj się sama jak łatwo i szybko doprowadzić się na bóstwo.

 

Prezent obejmuje:

  • Analizę budowy twarzy i oceny cery
  • Makijaż wieczorowy
  • Nauka makijażu
  • Ćwiczenia praktyczne
  • Samodzielne wykonanie makijażu pod okiem wizażysty

Indywidualna Nauka Makijażu Wieczorowego to świetny pomysł na prezent dla kobiety, która lubi wyglądać nieskazitelnie i onieśmielająco. Każda kobieta chce znać sztuczki idealnego makijażu. Odpowiednio wykonany make-up może zdziałać cuda. Taka wiedza przyda się nie tylko na wielkie wyjścia, ale również na co dzień! Obdarowana z pewnością będzie wdzięczna za oryginalny i jakże pożyteczny prezent.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Informacje dodatkowe

Prezent Nauka Makijażu trwa ok. 3 godzin. składa się z analizy budowy twarzy, doboru indywidualnej kolorystyki, korygowania niedoskonałości cery, podkreślania atutów urody.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.