Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem VIP | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem VIP | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Myślałeś kiedyś o tym, że siadasz sobie wygodnie, zapinasz pasy i ruszasz w wietrzne przestworza, które znajdują się nad Tobą? Marzyłeś, aby obudowa śmigłowca czy szybowca nagle zniknęły, a Ty poczujesz wiatr we włosach i będziesz podziwiał widoki nie zza szyby, ale bezpośrednio w atmosferze? Teraz to możliwe! Takie doznania zapewni Ci z pewnością Lot Wiatrakowcem.. i to nad naszymi pięknymi plażami i morzem Bałtyckim! Przekonaj się jak to jest czuć powiew świeżej morskiej bryzy podczas tego wyjątkowego lotu...!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutowy Lot Wiatrakowcem oraz wcześniejsze 20-minutowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Za sterami usiądzie licencjonowany pilot.

Czy wiesz, że...
Lot wiatrakowcem o modelu „Ela Cougar 07" umożliwia lot o prędkości 170 km/h, wznosząc się 5m/s do wysokości  4000 m. A to wszystko dzięki unikalnemu silnikowi: Rotax 100 KM!

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem VIP | Trójmiasto (okolice) to prezent marzeń zarówno dla miłośników latania jak i dla osób, które zawsze chciały nie tylko patrzeć, ale i odczuwać. Jest to również idealny podarunek dla młodej pary lub na rocznicę dla dwojga. Wiatrakowiec zapewni Wam moc wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy zabranie ciepłego stroju (typu: ciepła bluza, długie spodnie, pełne buty).

Czas trwania

60 minut lotu + około 20 minut przeszkolenia

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się w miejscowości Kielno, 17 km od centrum Gdynii. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia filmowania w cenie 60 zł. Lot ma charakter zapoznawczy i poprzedzony jest szkoleniem. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 95 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WIATRAKOWIEC.EU

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.