JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Wiatrakowcem 60 minut | Wiele lokalizacji

Lot Widokowy Wiatrakowcem 60 minut | Wiele lokalizacji


Gorzów Wielkopolski, Myślibórz
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Od zawsze marzysz, aby zobaczyć świat z perspektywy ptaka? Chcesz poczuć niespotykaną na powierzchni ziemi wolność? Teraz masz okazję przebić się przez chmury podczas niezapomnianego lotu wiatrakowcem. Ta nietypowa maszyna z wyglądu przypomina helikopter, jednak porusza się jak mała awionetka! Dodatkowo dzięki umiejętności bezpiecznego poruszania się z niewielką prędkością, oferuje jeszcze lepszą możliwość rozkoszowania się niecodziennymi widokami. Zapnij pasy i przekonaj się sam! Wysokich lotów!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną z elektrycznie podgrzewanymi siedzeniami, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów.

Jakie są zalety wiatrakowca?

Jest lekki, bardzo zwrotny oraz łatwiejszy w obsłudze niż śmigłowiec. Do tego potrafi latać z niezmiernie małą prędkością (30km/h) oraz wylądować na bardzo małej powierzchni - w czym ma przewagę nad samolotami.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na samym początku pasażera lotu czeka szkolenie, dzięki któremu zapozna się z maszyną o mocy silnika 135 KM. Następnie, odbędzie się lot zapoznawczy ultralekkim wiatrakowcem. Nad bezpieczeństwem lotu będzie czuwał profesjonalny pilot.

Czy podczas lotu będzie można robić zdjęcia?

Tak, jak najbardziej będzie taka możliwość. Wiatrakowiec posiada okienka do robienia zdjęć, z których jest znakomita widoczność w każdym kierunku.

Lot Widokowy Wiatrakowcem 60 minut | Wiele lokalizacji to doskonały prezent dla miłośnika podniebnych wrażeń.Ta propozycja sprawdzi się jako niebanalny prezent dla chłopaka, męża czy też brata. Nie zastanawiaj się dłużej - wręcz bliskiej Ci osobie niezwykłe przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Myślibórz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 120 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.