Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Wiele lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zawsze pociągało Cię latanie? Marzysz o tym, aby zobaczyć świat z perspektywy ptaka? Teraz sam możesz poczuć się jak władca przestworzy! Lot Widokowy Wiatrakowcem to 30 minut znakomitej podniebnej przygody! Wejdź na pokład tego zwrotnego i lekkiego statku powietrznego, by rozkoszować się niezwykłymi widokami. Zapnij pasy i przekonaj się sam jaka fantastyczna to zabawa! Wysokich lotów!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną z elektrycznie podgrzewanymi siedzeniami, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów.

Jakie są zalety wiatrakowca?

Jest lekki, bardzo zwrotny oraz łatwiejszy w obsłudze niż śmigłowiec. Do tego potrafi latać z niezmiernie małą prędkością (30km/h) oraz wylądować na bardzo małej powierzchni - w czym ma przewagę nad samolotami.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na samym początku pasażera lotu czeka szkolenie, dzięki któremu zapozna się z maszyną o mocy silnika 135 KM. Następnie, odbędzie się lot zapoznawczy ultralekkim wiatrakowcem. Nad bezpieczeństwem lotu będzie czuwał profesjonalny pilot.

Czy podczas lotu będzie można robić zdjęcia?

Tak, jak najbardziej będzie taka możlwość. Wiatrakowiec posiada okienka w do robienia zdjęć, z których jest znakomita widoczność w każdym kierunku.

Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Wiele lokalizacji sprawdzi sie jako prezent dla chłopaka! To doskonała propozycja dla zarówno dla miłośników latania jak i dla osób, które zawsze chciały nie tylko patrzeć, ale i odczuwać. . Wiatrakowiec zapewni Wam moc wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 120 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wytwórnia Radości

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Semenkova A.

wszystko było bardzo fajnie i pięknie, dziękuję za lot

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.