Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Warszawa (okolice)


Ostrybór
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Marzysz czasem o locie w przestworzach? Już dzisiaj sny mogą stać się rzeczywistością! Wsiądź do ultralekkiego Wiatrakowca, wznieś się ponad chmury i spójrz na świat z nowej, niecodziennej perspektywy. Przygotuj się na porcję niezapomnianych wrażeń, ponieważ spędzisz w powietrzu sporo czasu, ciesząc swoje oczy widokiem, a duszę bezkresną przestrzenią. Wielkie emocje są w zasięgu ręki — wystarczy kilka obrotów śmigłem wiatrakowca! Odważysz się?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów.

Ile trwa realizacja?
Lot trwa 30 minut pełnych emocji!

Czy są wymagania w stosunku do wagi uczestnika?
Tak, maksymalna waga uczestnika nie może przekroczyć 120 kilogramów.

Lot Widokowy Wiatrakowcem 30 minut | Warszawa (okolice) sprawdzi się jakoprezent dla ukochanego który wiecznie chodzi z głową w chmurach .Teraz możesz sprawić, że wzniesie się tam całym ciałem! Podaruj bliskim niepowtarzalne poczucie wolności i przestrzeni podczas lotu! Śmiało można powiedzieć, że taki lot to prezent dla każdego — kto bowiem nie śnił nigdy o beztroskim lataniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrybór

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 120 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

APFlying

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.