Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Wiele lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Śnisz czasem o zdobyciu podniebnej i błękitnej przestrzeni? Na myśl o wzniesieniu się w przestworza czujesz na ciele gęsią skórkę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Lot Widokowy Wiatrakowcem zabierze Cię w niezapomnianą podróż i pozwoli spojrzeć na świat z nowej perspektywy. Wsiądź do kabiny tej coraz bardziej popularnej maszyny, wzbij się na pędzącym wietrze i poszybuj w kierunku nieznanego! To przeżycia, które z pewnością pozostaną z Tobą na długi czas. A może początek nowej, pięknej pasji?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną z elektrycznie podgrzewanymi siedzeniami, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika nie może przekroczyć 120 kilogramów.

Jakie są zalety wiatrakowca?
Jest lekki, bardzo zwrotny oraz łatwiejszy w obsłudze niż śmigłowiec. Do tego potrafi latać z niezmiernie małą prędkością (30km/h) oraz wylądować na bardzo małej powierzchni - w czym ma przewagę nad samolotami.

Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Wiele lokalizacji sprawdzi się jako prezent dla taty. Zresztą, kto z nas nie chciałyby dotknąć chmur? Pozwól swoim bliskim wzbić się w przestworza i nabrać dystansu do otaczającego ich świata.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 120 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wytwórnia Radości

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.