Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Warszawa (okolice)


Ostrybór
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Chcesz zobaczyć świat z lotu ptaka? Ujrzeć wszystko z zupełnie innej perspektywy? To czeka Cię podczas Lotu Widokowego Wiatrakowcem. Masz okazję przebić się przez chmury, a to wszystko za sprawą nietypowej maszyny jaką jest wiatrakowiec. Ten statek powietrzny z wyglądu przypomina helikopter. W tym przypadku jednak główne śmigło nie jest napędzane mechanicznie, lecz przez mniejsze śmigło, które umieszczone jest z tyłu maszyny. Wiatrakowiec zapewni Ci wiele niesamowitych przeżyć, a przy tym zapewni Ci sporą dawkę adrenaliny. Tą nieziemską przygodę zapamiętasz na długo. Udanego lotu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów.

Ile trwa realizacja prezentu?
Lot trwa 15 minut.

Czy są wymagania w stosunku do wagi uczestnika?
Tak, maksymalna waga uczestnika nie może przekroczyć 120 kilogramów.

Lot Widokowy Wiatrakowcem 15 minut | Warszawa (okolice)  to świetny upominek dla miłośników podniebnych wrażeń. Doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny czy rocznice. Chcesz podarować upominek, który ją ucieszy, a jednocześnie zaskoczy? Obdaruj ją Lotem Widokowym Wiatrakowcem, a niewątpliwe okaże się to strzałem w dziesiątkę Podaruj swoim bliskim moc pozytywnych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrybór

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 120 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

APFlying

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.