Lot Widokowy Helikopterem | Poznań (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Helikopterem | Poznań (okolice)


Bogucin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Masz już dosyć twardego stąpania po ziemi? Wznieś się wysoko w powietrze i przeżyj niezapomnianą przygodę w chmurach! Lot widokowy to spełnienie Twoich marzeń z dzieciństwa, a także przyjemna dawka ekstremalnych emocji i gwarancja cudownych wspomnień. Poczuj wolność, jaką zaoferuje Ci bezkres błękitnego nieba i oczaruj się zjawiskowymi widokami, które zapewnią Ci gęsią skórkę! Gotowy na fascynujące przeżycie? Do zobaczenia w niebie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy helikopterem dla jednej osoby na trasie 40 km.

Czy przy realizacji prezentu istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej drugiego roku życia.

Czy lot widokowy jest w pełni bezpieczny?
Tak! Loty odbywają się w najbezpieczniejszych śmigłowcach na świecie, a miejsce startu i lądowania jest dobrane tak, by pilot mógł bezpiecznie wylądować nawet podczas awarii. Najwyższą jakość lotów potwierdza ponadto certyfikat AOC, który jest równoznaczny z legalną i gwarantującą bezpieczeństwo firmą lotniczą.

Jakich przedmiotów nie można zabrać ze sobą na pokład?
Na pokład zabronione jest wnoszenie broni i ostrych przedmiotów (także pilniczków, nożyczek), substancji toksycznych, chemicznych oraz materiałów wybuchowych i łatwopalnych.

Lot widokowy sprawdzi się jako:
prezent dla niej, podarunek dla chłopaka, upominek urodzinowy

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Spełnij marzenie z dzieciństwa ukochanej osoby i podaruj jej chwile spędzone w niebie! Lot widokowy to fantastyczny pomysł na podarunek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który zagwarantuje dawkę mocnych wrażeń. Każdy czasem potrzebuje się oderwać od przyziemnych spraw!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bogucin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 12 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wylot planowany jest z Lotniska Aeroklubu Poznańskiego Poznań–Kobylnica (EPPK).Podczas lotu osoba obdarowana zobaczy panoramę miasta, kampus uniwersytecki Morasko, Stadion na ul.Bulgarskiej, kompleks Pałaców w Owińskach, Wake Spot w gminie Czerwonak, Puszczę Zielonka, Wieże Widokową na Dziewiczej Górze. Loty odbywają się wyłącznie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Helicenter

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.