Lot Widokowy Helikopterem (1-3 osoby) | Poznań (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Helikopterem (1-3 osoby) | Poznań (okolice)


Bogucin
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,00 zł

799,00 zł

O prezencie

Pragniesz oderwać się od przyziemnych spraw i pobujać nieco w obłokach? Zasmakuj wolności, która pozwoli Ci podziwiać piękną Wielkopolskę z zupełnie innej perspektywy. Wyobraź sobie zjawiskowe widoki, które na co dzień zarezerwowane są tylko dla pilotów! Nie możesz się doczekać? Zaproś bliskich na pokład lub delektuj się śmigłowcem na wyłączność i wznieś się prosto w chmury. Przed Tobą dawka mocnych wrażeń i gwarancja fantastycznych wspomnień!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy helikopterem dla trzech osób na trasie 40 km.

Czy przy realizacji prezentu istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej drugiego roku życia.

Czy lot widokowy jest w pełni bezpieczny?
Tak! Loty odbywają się w najbezpieczniejszych śmigłowcach na świecie, a miejsce startu i lądowania jest dobrane tak, by pilot mógł bezpiecznie wylądować nawet podczas awarii. Najwyższą jakość lotów potwierdza ponadto certyfikat AOC, który jest równoznaczny z legalną i gwarantującą bezpieczeństwo firmą lotniczą.

Jakich przedmiotów nie można zabrać ze sobą na pokład?
Na pokład zabronione jest wnoszenie broni i ostrych przedmiotów (także pilniczków, nożyczek), substancji toksycznych, chemicznych oraz materiałów wybuchowych i łatwopalnych.

Lot widokowy sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, podarunek walentynkowy, prezent pod choinkę

Pragniesz podarować bliskim wspólne chwile w niebie? Voucher na wspólny lot widokowy to rewelacyjny wybór na świąteczny prezent dla całej rodziny! Lot helikopterem na wyłączność to również doskonały pomysł na oryginalny prezent walentynkowy, który zapewni Ci niezwykle romantycznych chwile z drugą połówką.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bogucin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 12 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje lot widokowy helikopterem dla trzech osób. Wylot planowany jest z Lotniska Aeroklubu Poznańskiego Poznań–Kobylnica (EPPK).Podczas lotu osoba obdarowana zobaczy panoramę miasta, kampus uniwersytecki Morasko, Stadion przy ul. Bułgarskiej, kompleks Pałaców w Owińskach, Wake Spot w gminie Czerwonak, Puszczę Zielonka, Wieże Widokową na Dziewiczej Górze. Loty odbywają się wyłącznie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Helicenter

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.