Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (162)
Warszawa (okolice)
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sprawdź Lot w Tunelu Aerodynamicznym! Wejdź do specjalnego tunelu i przygotuj się na swobodny lot. Strumień powietrza, pędzący z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę, pozwoli Ci położyć się w powietrzu i cieszyć się wrażeniami, dostępnymi dotychczas jedynie skoczkom spadochronowym. Już nie musisz wyjeżdżać z Warszawy ani wznosić się samolotem, aby poczuć radość i potężny zastrzyk adrenaliny. Zapierające dech w piersiach emocje czekają na Ciebie we Flyspot!

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Na koniec możesz zgrać film z Twojego lotu na pendrive. Nie zapomnij zabrać go z domu. 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Ciebie dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent dla niej, prezent dla niego, prezent dla nastolatka, prezent na urodziny, prezent na wieczór kawalerski

Potrzebujesz pomysłu na podarek dla miłośnika adrenaliny i fana sportów ekstremalnych? Lot w Tunelu Aerodynamicznym we Flyspot jest tym, czego szukasz! Swobodny lot to rozrywka, która na długo zapadnie w pamięci. Podaruj voucher prezentowy na swobodny lot wielbicielowi adrenaliny, a na pewno go zaskoczysz! Tunel aerodynamiczny na prezent sprawdzi się zarówno na urodziny, jak i Święta. To spełnienie marzeń!


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy się pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności