(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniora | Leszno

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniora | Leszno


Leszno (okolice Poznania)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,00 zł

269,00 zł

O prezencie

Marzysz o swobodnym unoszeniu się w powietrzu? Chcesz doświadczyć tych samych uczuć, które towarzyszą podczas skoku ze spadochronem? Połóż się na strudze powietrza i spróbuj swoich sił w akrobacjach! Jesteśmy przekonani, że Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniora powinien być lekcją latania numer 1 dla każdego dziecka. Przekonaj się, jaka to frajda i bezcenne wrażenia do końca życia. Poczuj prawdziwe emocje i baw się dobrze!

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?

Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.

Czy można robić fikołki?

Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?

Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł.

 Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniora | Leszno to idealny pomysł na prezent. Gwarantujemy świetną zabawę i wysoką adrenalinę! Zadbaj o swoją pociechę i podaruj jej prezent na przeżycia. Taki prezent dla syna lub córki to strzał w dziesiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

2 minuty.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Zalecane obuwie i strój sportowy. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FreeFlyCenter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje