Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualna Lekcja Makijażu | Lublin

4.0 1 Opinii

Indywidualna Lekcja Makijażu | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,99 zł

379,99 zł

O prezencie

Przyjdź na Indywidualną Lekcję Makijażu i dowiedz się, jak dobrze dobrać kosmetyki do Twojego typu urody oraz jaki makijaż sprawi, że będziesz wyglądać kwitnąco. Rozwiń swoje umiejętności i postaw na produkty, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty. Naucz się makijażu, który idealnie do Ciebie pasuje i ciesz się nowym wizerunkiem. Może polubisz sam proces malowania i staniesz się specjalistką w tej dziedzinie? Przekonaj się sama, jaką radość może sprawić Ci zabawa z makijażem.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Indywidualną Lekcję Makijażu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jakie etapy wchodzą w skład lekcji?
W skład lekcji wchodzi wspólny przegląd kosmetyczki oraz selekcja kosmetyków. Obdarowany pozna również metody pielęgnacji swojej cery, kolory właściwie dla swojego typu urody oraz nauczy się jak wykonywać konkretny makijaż na własnej twarzy.

Jak długo potrwa przeżycie?
Lekcja potrwa około 2,5 godziny.

Dla kogo przeznaczone jest przeżycie?
Przeżycie dedykowane jest Paniom, które chcą odświeżyć swoją kosmetyczkę i wizerunek oraz mają problem z odpowiednim doborem kosmetyków i wykonaniem makijażu. Brak ograniczeń wiekowych.

Z jakich kosmetyków podczas lekcji będzie korzystać obdarowana osoba?
W czasie trwania lekcji obdarowany korzysta z własnych kosmetyków i pędzli oraz z tych dostępnych w studio.

Indywidualna Lekcja Makijażu | Lublin sprawdzi się jako prezent dla mamy. Podaruj najbliższej Ci osobie przeżycie, dzięki któremu na nowo polubi makijaż albo w końcu zrozumie, co najlepiej sprawdzi się do jej typu cery i urody. Spraw trochę radości i zabawy, dzięki której obdarowana osoba zmieni swój wizerunek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Brak ograniczeń wiekowych. Podczas lekcji obdarowany korzysta z własnych kosmetyków i pędzli oraz z tych dostępnych w studio. W skład lekcji wchodzi wspólny przegląd kosmetyczki oraz selekcja kosmetyków. Obdarowany pozna również metody pielęgnacji swojej cery, kolory właściwie dla typu swojego urody oraz nauczy się jak wykonywać konkretny makijaż na własnej twarzy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bonsai SPA Anna Wilhelmi

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.0 1 Opinii

Małgorzata

Indywidualna lekcja makijażu, to super spotkanie z profesjonalistką w swojej dziedzinie. Dowiedziałam i nauczyłam się nowych i ciekawych rzeczy, ale również wiem, co robiłam źle. Bardzo cieszę się, że dostałam taki prezent. Gorąco polecam :)

Zobacz inne propozycje