Hoverboard dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Hoverboard dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Wrocław, Wadowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Co wyjdzie z połączenia deski surfingowej i odrzutowca? Latająca, odrzutowa deska, czyli Hoverboard! To nowoczesne urządzenie jest kolejną odsłoną fenomenalnej rozrywki. Latająca deska napędzana jest przez potężny silnik skutera wodnego, który pozwala wzbić się nad wodę, latać z dużą prędkością i wykonywac niesamowite akrobacje. Nie musicie podróżowac do przyszłości, aby poczuć się jak Marty McFly i spróbować tej niesamowitej rozrywki. Zaaplikujcie sobie potężny zastrzyk adrenaliny. Zostańcie surferami przyszłości i ujarzmijcie moc drzemiącą w Hoverboardzie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot na hoverboardzie, dla dwóch osób.

Co to jest Hoverboard?
Hoverboard to, najprościej mówiąc, latająca, odrzutowa deska. Pozwala na latanie nad wodą i wykonywanie niezwykłych akrobacji.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Każda z osób spędzi 15 minut na tym urządzeniu. 

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, jednakże jest wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Hoverboard - Ekstremalny Lot na Desce dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent na Dzień Dziecka

Ekstremalny prezent dla pary spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie! Nasi eksperci prezentowi przygotowali rozwiązanie - Hooverboard. To genialny prezent na święta lub urodziny dla pary, która kocha mocne doznania  - to niespodzianka, gwarancja radości oraz trwałych wspomnień. Tak wygląda nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń - koniec z nudą nad wodą, czeka wspaniała przygoda i wielkie emocje! Wybierając lot na desce, mówimy tak wodnej zabawie, dzięki której nie musimy już szukać pomysłów na rozrywkę nad wodą!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Wrocław, Wadowice

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

15 minut dla każdej osoby

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w grupach. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa sterowany jest on przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.