Manicure Fish SPA | Warszawa

0.0 0 Opinie

Manicure Fish SPA | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Każdy z nas zwraca uwagę na piękne i zadbane dłonie. Chcesz się o nie zatroszczyć? To udaj się na niekonwencjonalny seans manicure, podczas którego główną rolę odgrywają rybki z gatunku Garra Rufa. Te niewielkie, bezzębne stworzenia żywią się martwym naskórkiem, usuwając bardzo skutecznie zrogowacenia. Dzięki temu Twoja skóra na dłoniach zyska niezwykłą gładkość i miękkość w dotyku, a sam zabieg okaże się przyjemnym i relaksującym doznaniem dla Ciebie. Dlaczego? Bo rybki miło połaskoczą Twoje dłonie! Już czas na ekstra manicure.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Manicure z wykorzystaniem rybek Garra Rufa. Osoba obdarowana moczy dłonie w akwarium wypełnionym rybkami.

Ile trwa realizacja prezentu?
Manicure Fish trwa 20-30 minut.

Manicure Fish SPA | Warszawa jest znakomitym podarunkiem dla każdej kobiety, która uwielbia czuć się wystrzałowo, a także zwraca uwagę na naturalne piękno. Upominek w postaci zabiegu kosmetycznego zaskoczy Twoją kobietę, zachwyci swoją skutecznością i uszczęśliwi. To również doskonały podarunek na Dzień Mamy i Urodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg relaksacyjny przeprowadzany przez setki małych rybek Garra Rufa, które poprzez ssanie ścierają martwy, zrogowaciały naskórek, jak i wszelkie jej niedoskonałości, pozostawiając skórę dłoni gładką i oczyszczoną. Zabieg pomaga na leczenie dolegliwości skórnych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Warszawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.