Manicure Fish SPA | Warszawa

0.0 0 Opinie

Manicure Fish SPA | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Każdy z nas zwraca uwagę na piękne i zadbane dłonie. Chcesz się o nie zatroszczyć? To udaj się na niekonwencjonalny seans manicure, podczas którego główną rolę odgrywają rybki z gatunku Garra Rufa. Te niewielkie, bezzębne stworzenia żywią się martwym naskórkiem, usuwając bardzo skutecznie zrogowacenia. Dzięki temu Twoja skóra na dłoniach zyska niezwykłą gładkość i miękkość w dotyku, a sam zabieg okaże się przyjemnym i relaksującym doznaniem dla Ciebie. Dlaczego? Bo rybki miło połaskoczą Twoje dłonie! Już czas na ekstra manicure.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Manicure z wykorzystaniem rybek Garra Rufa. Osoba obdarowana moczy dłonie w akwarium wypełnionym rybkami.

Ile trwa realizacja prezentu?
Manicure Fish trwa 20-30 minut.

Manicure Fish SPA | Warszawa jest znakomitym podarunkiem dla każdej kobiety, która uwielbia czuć się wystrzałowo, a także zwraca uwagę na naturalne piękno. Upominek w postaci zabiegu kosmetycznego zaskoczy Twoją kobietę, zachwyci swoją skutecznością i uszczęśliwi. To również doskonały podarunek na Dzień Mamy i Urodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg relaksacyjny przeprowadzany przez setki małych rybek Garra Rufa, które poprzez ssanie ścierają martwy, zrogowaciały naskórek, jak i wszelkie jej niedoskonałości, pozostawiając skórę dłoni gładką i oczyszczoną. Zabieg pomaga na leczenie dolegliwości skórnych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Warszawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.