Hello Sailor

Masz ochotę na wycieczkę po wodach Wisły? Chcesz zobaczyć Warszawę z zupełnie nowej perspektywy, a równocześnie świetnie się przy tym bawić? Wybierz się w wyjątkowy rejs z Hello Sailor i spędź chwile wspólnie ze swoimi bliskimi. Na łódź może zmieścić się nawet 12 osób, dlatego to świetne miejsce na organizację wieczoru panieńskiego czy urodzin. Odkryj urokliwe zakątki Wisły, wsłuchaj się w szum fal i przekonaj się, jak czasami niewiele trzeba, aby sprawić sobie przyjemność!
Szukaj po kategorii

Hello Sailor – odkryj uroki Wisły

Hello Sailor to warszawska firma, która oferuje rejsy motorówką oraz statkiem po Wiśle. Od ponad 15 lat organizuje wyjątkowe wycieczki po największej z polskich rzek i zapoznaje chętnych z jej urokliwymi zakątkami, a także nowym obliczem miasta. Podróż odbywa się klasycznymi motorówkami typu „Selco 15” wybudowanymi w Norwegii oraz Szwecji w 1965 roku – jednymi z pierwszych łódek stworzonych techniką laminowania. Obie z nich charakteryzują się ciekawą budową oraz nietypowym ułożeniem siedzeń. Rejsy dla mniejszych grup odbywają się się motorówkami 5-osobowymi, natomiast statek wiślany typu Galar świetnie sprawdzi się nawet dla 12 osób. Ponadto jest zadaszony, a także posiada turystyczną toaletę. Hello Sailor to gwarancja mile spędzonego czasu i idealny pomysł na romantyczną randkę, wieczór panieński czy po prostu przyjacielskie spotkanie.

Wyjątkowe rejsy po Wiśle z Hello Sailor

Hello Sailor zaprasza na rejsy statkiem i motorówką po Wiśle. Możesz wybrać się na nie solo lub w towarzystwie bliskich Ci osób. Czas trwania przeżycia to 30, 60 lub 120 minut, a jego dokładna trasa ustalana jest indywidualnie. Od Ciebie zależy więc, czy zwiedzisz dobrze znane Ci okolice, czy zdecydujesz się zapuścić w mniej oczywiste, bardziej dzikie rejony rzeki. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, aby w rejsie wzięły udział dzieci, a organizator zapewnia dla wszystkich uczestników wyprawy kamizelki ratunkowe. Wycieczki po Wiśle organizowane są od maja do października, od godziny 9 rano do zachodu słońca. Na osoby biorące udział w Romantycznym Rejsu Motorówką czeka dodatkowo butelka wina musującego. Wybierz się na wyjątkową wyprawę największą z polskich rzek i zapewnij swoje mnóstwo wspomnień na wiele lat.

Jacht motorowy z kości dinozaurów i meteorytu

„History Supreme" – bo o nim mowa – to jeden z najdroższych jachtów na świecie. Należy do pewnego malezyjskiego biznesmena i zrobiony jest między innymi z kości dinozaurów i kawałków meteorytu. Nie do końca wiadomo, jak statek wygląda w środku, jednak krążą słuchy, że na jego pokładzie znajduje się ogromne akwarium wykonane z 68 kilogramów złota czy rzeźba z kości Tyranozaura. Całość warta jest około 5 miliardów dolarów. Oczywiście rejsy z Hello Sailor w Warszawie odbywają się na innych motorówkach, ale i tak gwarantują niezapomnianą przygodę!

Chwile tylko dla Ciebie i Twoich bliskich – Hello Sailor Warszawa

Hello Sailor zaprasza na wyjątkowe rejsy po Wiśle odbywające się w Warszawie. W przeżyciu może wziąć udział nawet 12 osób, a profesjonalna obsługa, cudowne widoki i relaksujący szum fal sprawią, że dla każdego będą to niezapomniane chwile. Znajdź chwile dla siebie i swoich bliskich i wspólnie zanurzcie się w nadwiślańskie szuwary.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.