Funwisher

Wyobrażasz sobie minę Twojego przyjaciela, gdy dostaje życzenia urodzinowe od samego Roberta Lewandowskiego? A może Twoja siostra jest fanką Borysa Szyca i wielką przyjemność sprawiłaby jej spersonalizowana wiadomość od ulubionego aktora w dniu jej święta? Teraz to możliwe! Dzięki platformie Funwisher możesz wykupić życzenia dla bliskich, od znanej osobistości, przygotowane na każdą okazję! Życzenia w formie filmiku video możesz podesłać im przez maila czy Facebooka, albo puścić na dużym ekranie podczas rodzinnej imprezy! W ofercie Funwisher znajdziesz też wersje życzeń dla najmłodszych, które nagra dla nich sama Pszczółka Maja bądź Baranek Shaun. Gwarantujemy, że zrobi to na Twoich bliskich piorunujące wrażenie!
Szukaj po kategorii

Funwisher - spersonalizowane życzenia od gwiazd

Funwisher to platforma, dzięki której życzenia dla Twoich bliskich przestaną być nudne. Ile razy można życzyć pieniędzy? Życzenia od znanej osobistości to marzenie dużych i małych dzieci. Spersonalizowane życzenia, wypowiedziane przez idola osoby obdarowanej to naprawdę niebanalna forma prezentu.

Życzenia od gwiazdy: Funwisher

Zbliżają się urodziny tego najmłodszego członka Twojej rodziny? Nic trudnego, życzenia może złożyć Pszczółka Maja lub Baranek Shaun. W trakcie Ligi Mistrzów Twój kolega ma urodziny? Co Ty na to, aby życzenia urodzinowe złożył sam Robert Lewandowski? Wow! To naprawdę super sprawa! Bez wychodzenia z domu, możesz sprawić bliskim radość!

Życzenia od Pszczółki Maji

Czy wiesz, że bajka Pszczółka Maja jest emitowana od 1975 roku? Z większymi lub mniejszymi zmianami, jednakże koncepcja mądrej i rezolutnej pszczółki trwa do dziś. Najpopularniejszą piosenką wykonywaną przez Zbigniewa Wodeckiego jest właśnie Pszczółka Maja, tekst zna każdy: ''Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maję znają i kochają. Maja fruwa tu i tam, świat swój pokazując nam (...)"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.