Aktualności

Wyjątkowy Prezent i perły motoryzacji (23.11.2011)
Przed nami wielka inauguracja okresu Świątecznego - z tej okazji wzbogacamy ofertę o legendarne samochody, które już od 23 listopada będą dostępne dla naszych Klientów. Jazdy super samochodami będą odbywać się na zamkniętym torze wyścigowym, a w trakcie realizacji Uczestnikom towarzyszyć będzie profesjonalny instruktor, który z fotelu pasażera udzieli wskazówek dotyczących techniki prowadzenia i rozwijania zawrotnych prędkości. Prezenty objęte są „Gwarancją Ceny”, która zapewnia Klientom naszego serwisu bardzo korzystne warunki zakupu.

Premiery prezentów motoryzacyjnych

Jazda Ferrari
Marka Ferrari ma w sobie tę magiczną moc, która wywołuje dreszcz emocji nie tylko wśród fanów motoryzacji.

Jazda KTM X-Bow
Przedsionek Formuły 1, KTM X-Bow to ultralekki, sportowy samochód, który zapewni adrenalinę każdemu entuzjaście motoryzacji.

Jazda Dodge Viper
600 koni mechanicznych pod maską i tor wyścigowy do dyspozycji to połączenie, które gwarantuje wyskoki poziom emocji i adrenaliny.

Ferrari vs. Lamborghini vs. Dodge Viper
Ekstremalny pojedynek trzech legendarnych i kultowych aut, o których marzy nie jeden fan super samochodów.

Konkurs na Halloween (31.10.2011)

Na Facebooku pojawił się nowy konkurs z okazji Halloween.
Szczegóły znajdziecie na naszym fan page'u.

Natmomiast nagrodą będzie prezent – niespodzianka, który znajdziecie wśród prezentów straszniejszych niż Halloween.

Życzymy powodzenia.

Dzień na torze z rajdowym Mistrzem Polski (21.09.2011)

W najbliższą niedzielę odbędzie się event "Dzień na torze z rajdowym Mistrzem Polski" zorganizowany przez dział B2B Wyjatkowego Prezentu. Imprezę uświetnią m.in. Lamborghini Gallardo, Lotus Exige, BMW M3 GTR, Westfield XTR2 oraz GKD Legend. Event jest nagrodą dla zwycięzców w konkursie Payback, w ramach którego uczestnicy przekazywali swoje pomysły na nazwę dla samochodu, który byłby napędzany punktami Payback.

Każdy z uczestników eventu pokona trasę z instruktorem, a następnie sam spróbuje swoich sił za kierownicą GKD Legend. Dodatkowo 3 osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone przejazdem Westfieldem XTR2 – to król toru wyścigowego. Kolejna atrakcja to testowanie Lamborghini Gallardo kontra Lotus Exige. Zwycięzcy konkursu porównają te dwa równie ekscytujące, ale całkowicie odmienne samochody. Duża moc i włoski urok kontra angielska finezja i lekkość.

O uczestników zadbają profesjonalni instruktorzy oraz Marcin Turski - sześciokrotny rajdowy mistrz Polski, członek elitarnej grupy STT Racing realizującej od lat eventy Porsche. Gratulujemy zwycięzcom konkursu.

Gwarancja Ceny - nie musisz szukać dalej (31.08.2011)

Wszystkie Prezenty oznaczone tym symbolem posiadają GWARANCJĘ CENY. Cena Prezentu na naszej stronie internetowej nigdy nie jest wyższa od ceny oferowanej bezpośrednio przez organizatora usługi. Sprawdź nasze zobowiązanie >>

Tniemy Ceny w Warszawie (01.07.2011)
Przeżyj to w Warszawie! Już teraz wybrane Przeżycia w nowych, dużo niższych cenach. Tniemy ceny aż do 50% na prezenty w Warszawie.
Sezon na prezenty ślubne (03.06.2011)

Prezenty – Przeżycia są coraz bardziej popularne, choć to wciąż nowość dla wielu Polaków. Otwierając nasz Voucher, obdarowani znajdą eleganckie zaproszenie na niezwykłe wydarzenie, które mogą zrealizować w ciągu roku lub sezonu. W czołówce pomysłów naszych Klientów na prezenty ślubne są:

Lot Balonem – sprawi, że zakochani dosłownie poczują się jak w niebie.

Wieczór Win dla Dwojga - podróż dookoła świata z profesjonalnym sommelierem. In vino veritas...

Nauka Masażu dla Dwojga – wieczór z profesjonalnym instruktorem, który przeprowadzi zajęcia tylko dla zakochanych.

Lot Szybowcem dla Dwojga – tylko dla szalonych par.

Wszystkim zaręczonym parom życzymy wyjątkowych prezentów ślubnych!

Zobacz TOP Prezenty dla Dwojga >>

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.