Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Aktualności

 • Wyjątkowy Prezent i perły motoryzacji (23.11.2011)
  Przed nami wielka inauguracja okresu Świątecznego - z tej okazji wzbogacamy ofertę o legendarne samochody, które już od 23 listopada będą dostępne dla naszych Klientów. Jazdy super samochodami będą odbywać się na zamkniętym torze wyścigowym, a w trakcie realizacji Uczestnikom towarzyszyć będzie profesjonalny instruktor, który z fotelu pasażera udzieli wskazówek dotyczących techniki prowadzenia i rozwijania zawrotnych prędkości. Prezenty objęte są „Gwarancją Ceny”, która zapewnia Klientom naszego serwisu bardzo korzystne warunki zakupu.

  Premiery prezentów motoryzacyjnych

  Jazda Ferrari
  Marka Ferrari ma w sobie tę magiczną moc, która wywołuje dreszcz emocji nie tylko wśród fanów motoryzacji.

  Jazda KTM X-Bow
  Przedsionek Formuły 1, KTM X-Bow to ultralekki, sportowy samochód, który zapewni adrenalinę każdemu entuzjaście motoryzacji.

  Jazda Dodge Viper
  600 koni mechanicznych pod maską i tor wyścigowy do dyspozycji to połączenie, które gwarantuje wyskoki poziom emocji i adrenaliny.

  Ferrari vs. Lamborghini vs. Dodge Viper
  Ekstremalny pojedynek trzech legendarnych i kultowych aut, o których marzy nie jeden fan super samochodów.

 • Dzień na torze z rajdowym Mistrzem Polski (21.09.2011)

  W najbliższą niedzielę odbędzie się event "Dzień na torze z rajdowym Mistrzem Polski" zorganizowany przez dział B2B Wyjatkowego Prezentu. Imprezę uświetnią m.in. Lamborghini Gallardo, Lotus Exige, BMW M3 GTR, Westfield XTR2 oraz GKD Legend. Event jest nagrodą dla zwycięzców w konkursie Payback, w ramach którego uczestnicy przekazywali swoje pomysły na nazwę dla samochodu, który byłby napędzany punktami Payback.

  Każdy z uczestników eventu pokona trasę z instruktorem, a następnie sam spróbuje swoich sił za kierownicą GKD Legend. Dodatkowo 3 osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone przejazdem Westfieldem XTR2 – to król toru wyścigowego. Kolejna atrakcja to testowanie Lamborghini Gallardo kontra Lotus Exige. Zwycięzcy konkursu porównają te dwa równie ekscytujące, ale całkowicie odmienne samochody. Duża moc i włoski urok kontra angielska finezja i lekkość.

  O uczestników zadbają profesjonalni instruktorzy oraz Marcin Turski - sześciokrotny rajdowy mistrz Polski, członek elitarnej grupy STT Racing realizującej od lat eventy Porsche. Gratulujemy zwycięzcom konkursu.

 • Sezon na prezenty ślubne (03.06.2011)

  Prezenty – Przeżycia są coraz bardziej popularne, choć to wciąż nowość dla wielu Polaków. Otwierając nasz Voucher, obdarowani znajdą eleganckie zaproszenie na niezwykłe wydarzenie, które mogą zrealizować w ciągu roku lub sezonu. W czołówce pomysłów naszych Klientów na prezenty ślubne są:

  Lot Balonem – sprawi, że zakochani dosłownie poczują się jak w niebie.

  Wieczór Win dla Dwojga - podróż dookoła świata z profesjonalnym sommelierem. In vino veritas...

  Nauka Masażu dla Dwojga – wieczór z profesjonalnym instruktorem, który przeprowadzi zajęcia tylko dla zakochanych.

  Lot Szybowcem dla Dwojga – tylko dla szalonych par.

  Wszystkim zaręczonym parom życzymy wyjątkowych prezentów ślubnych!

  Zobacz TOP Prezenty dla Dwojga >>