Gwarancja Ceny bez marży
- nie znajdziesz Taniej !

Wszystkie Prezenty oznaczone tym symbolem posiadają
GWARANCJĘ CENY!

Co to oznacza?
Możesz zaprzestać poszukiwań Prezentu u innych dostawców niż WyjątkowyPrezent.pl

GWARANTUJEMY cenę BEZ MARŻY, czyli cena Prezentu na naszej stronie internetowej nigdy nie jest wyższa od ceny oferowanej bezpośrednio przez Organizatora usługi!

Nasze zobowiązanie

Jeśli kupisz jeden z naszych Prezentów oznaczonych Gwarancją Ceny i stwierdzisz, że jest on tańszy u Organizatora*, poinformujesz nas o tym w przeciągu 14 dni od dnia zakupu Prezentu, Twoje informacje zostaną potwierdzone,
OBIECUJEMY ZWROT PIENIĘDZY i REALIZACJĘ PREZENTU ZA DARMO !

*Usługa oferowana przez tego samego Organizatora i Wykonawcę Prezentu, którego usługi sprzedajemy i tożsama z Prezentem oferowanym na naszej stronie internetowej. Organizatorzy Prezentów zastrzegają sobie prawo do specjalnych cen podczas akcji wyprzedaży, rabatów sezonowych, zniżek dla stałych klientów, grup itp.

Stwierdziłeś niższą cenę Prezentu u Organizatora usługi? Poinformuj nas na biuro@wyjatkowyprezent.pl i ciesz się z realizacji Prezentu za darmo!

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności