Od lat udowadniamy, że prezenty w formie przeżyć przynoszą więcej radości i więcej wspomnień. Teraz chcemy udowodnić, że przynoszą więcej korzyści! Zostań uczestnikiem naszego programu partnerskiego, a otrzymasz prowizję za każde zrealizowane zamówienie, zapoczątkowane przez banner na Twojej stronie. Pomóż nam promować nasze prezenty na swojej stronie, zarabiaj z nami i zdobywaj rabaty na przeżycia!


Na czym to polega?

To proste - zapisujesz się do programu partnerskiego, pobierasz bannery i wstawiasz je na swoją stronę. Kiedy ktoś wejdzie na naszą stronę przez twój banner i zdecyduje się na zakup prezentu, otrzymasz od nas prowizję. Udział w programie jest bezpłatny - możesz jedynie zyskać!

Co dokładnie zyskujesz?

  • Otrzymujesz prowizję za każdy prezent kupiony poprzez banner umieszczony na Twojej stronie. To nic nie kosztuje, a prowizja za zamówienia zaczyna się od 7,5% wartości kupionego prezentu!
  • Wzrastający rabat na nasze prezenty - więcej informacji już niedługo.

Jak się zapisać?

  • Zarejestruj się w naszej sieci partnerskiej - Programy Partnerskie w TradeTracker. Rejestrując się w programie, automatycznie zostajesz naszym partnerem.
  • Wybór naszych materiałów reklamowych znajduje się w witrynie sieci partnerskiej. Wybierz odpowiedni banner i umieść kod do linku na swojej stronie.
  • Od tej pory będziesz otrzymywać prowizję za każdy prezent kupiony przez banner na Twojej witrynie!

Pomóż nam zmienić kulturę wręczania prezentów. Promuj przeżycia, zyskuj rabaty i zarabiaj z Wyjątkowym Prezentem!

W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo: promujprzezycia@wyjatkowyprezent.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.