Nowa strona B2B WyjątkowyPrezent.pl

 

 

 

Odkąd wprowadziliśmy ofertę dedykowaną dla firm, już ponad 35 000 prezentów trafiło do naszych Klientów Biznesowych. Tylko w roku 2016 zrealizowaliśmy ponad 600 zamówień dla Klientów B2B. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie Wyjątkowymi Prezentami, zdecydowaliśmy się stworzyć dedykowaną stronę dla klientów B2B

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, w jednym miejscu zgromadziliśmy wszystkie informacje, dotyczące naszej oferty. Znajdziecie tam nie tylko nasze produkty, lecz także przykłady personalizacji, rozwiązań graficznych oraz pakietów prezentowych stworzonych na zamówienie.

Na stronie znajdą Państwo również nasze referencje i opisy dotychczasowych działań. Zachęcamy do sprawdzenia case studies - wśród nich znajdą Państwo pomysły i inspiracje, które pozwolą na jeszcze efektywniejszą motywację pracowników lub kreatywną promocję Państwa działań.

Nasza strona przedstawia pełny przekrój naszej oferty - od najświeższych nowości, przez bestsellery aż po rozwiązania szyte na miarę. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, trendami i rozwiązaniami.