Podaruj prawdziwe chwile radości

Dlaczego my

Międzynarodowa marka

8 lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów Biznesowych

Siła emocji

Personalizacja

Międzynarodowa marka

Obecnie działamy w 9 krajach co daje nam najbogatsze doświadczenie na rynku i czyni nas niekwestionowanymi liderami wśród serwisów sprzedających Vouchery na przeżycia. W Polsce posiadamy ponad 20 własnych punktów sprzedaży, a nasze prezenty można zrealizować w 30 miastach na terenie całego kraju.

8 lat doświadczenia

WyjątkowyPrezent.pl jako pierwszy w Polsce wprowadził do sprzedaży prezenty w formie przeżyć. Od tego czasu spełniliśmy marzenia ponad 200 000 osób! Współpracujemy z 400 Partnerami, którzy realizują nasze prezenty w całej Polsce i za granicą. Pozwoliło nam to stworzyć najbogatszą na rynku ofertę zawierającą blisko 2 000 Przeżyć. Współpracujemy na wyłączność m. in. z:

5 000 zadowolonych Klientów Biznesowych

Od czasu, gdy wprowadziliśmy ofertę dedykowaną dla firm już ponad 25 000 prezentów trafiło do naszych Klientów Biznesowych. Tylko w roku 2014 zrealizowaliśmy ponad 500 zamówień dla Klientów B2B.

Siła emocji

Przeżycia mają niepowtarzalny charakter, ze względu na związane z nimi wspomnienia. Nie da się ich porównać, posiadają silny ładunek emocjonalny związany z osobą wręczającą prezent. Ponadto, wszelka aktywność cieszy wielokrotnie - podczas wręczania, przygotowań, realizacji a także w trakcie wspomnień.

Personalizacja

Głowy mamy pełne pomysłów, a do każdego projektu podchodzimy kompleksowo oferując Państwu możliwość personalizacji i brandingu zakupionych Produktów. Daj się zaskoczyć naszymi rozwiązaniami aby Twój prezent był jeszcze bardziej Wyjątkowy!
Nadruk życzeń i logo na Voucherze
Branding ozdobnych pudełek
Branding Pakietów Przeżyć

Oferta

Dobrze wiemy, że każde marzenie jest Wyjątkowe. Dokładnie tak samo jak potrzeby naszych Klientów. Rozwiązania skierowane do Firm to szeroki wachlarz możliwości dzięki któremu zawsze dostarczamy ofertę szytą na miarę.

Gift Card

Karta podarunkowa o ustalonym nominale może zostać użyta do zakupu dowolnego przeżycia z oferty WyjatkowyPrezent.pl. Osoba obdarowana sama decyduje, które z nich zapewni jej najwspanialsze wspomnienia. Na jego wybór i realizację ma aż 12 miesięcy!

Pakiet Przeżyć

Masz pomysł na prezent i znasz preferencje Odbiorcy, a mimo to trudno zdecydować się na konkretne Przeżycie? Podaruj pakiet upominkowy w środku którego znajduje się Voucher na jeden z kilkudziesięciu przeżyć, dostępnych na terenie całego kraju.

Voucher na konkretny Prezent

Zaskocz odbiorców i wręcz im coś innego niż dotychczas. Już samo obdarowanie ciekawym, niestandardowym prezentem robi duże wrażenie. Spraw by jego wykorzystanie było jeszcze prostsze i zdecyduj się na Przeżycia, które są dostępne w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju.

Eventy

Nic tak nie wyróżni Twoich spotkań jak niebanalna oprawa i duża dawka emocji. Gwarantujemy, że Uczestnicy spotkania jeszcze przez długi czas będą wspominali to wydarzenie!

Zastosowanie

Nasze Prezenty w formie przeżyć wykorzystywane są najczęściej w ramach kampanii lojalnościowych i motywacyjnych skierowanych do Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych.

Wyróżnienie Pracowników
i Kontrahentów.

Nie ma nic emocjonującego w premii gotówkowej, karcie lunchowej czy ubezpieczeniu medycznym. Wyjątkowe Prezenty to niebanalne rozwiązanie, które sprawi, że Państwa Pracownicy i Partnerzy Biznesowi docenią dbałość o ich marzenia, pasje, relaks i dobrą zabawę.

Akcje marketingowe

Podarowanie odbiorcom Przeżycia pozwoli wyróżnić Państwa pomysł i wygeneruje długotrwałe zaangażowanie wśród Odbiorców, ponieważ ich wręczenie jest tylko jednym z kroków do ich realizacji.

Eventy promocyjne

Emocje zamieniamy we wspomnienia, które pozostaną z odbiorcami do końca życia. Nie tylko podczas eventu.

Wyjścia zespołowe

Koniec z nudnymi wyjazdami integracyjnymi! Zaskocz swój Zespół i pokaż, że zależy Ci na ich dobrej zabawie. Nasz cel to zamienianie marzeń we wspomnienia. Daj się zapamiętać Pracownikom i podkręć dobrą zabawę do maksimum!

TOP prezenty dla Firm

Świadomość wyboru pozytywnie wpływa na zaangażowanie oraz samopoczucie osoby obdarowanej. Długi, bo aż 12 miesięczny, okres realizacji Vouchera pozwala wybrać dogodny termin realizacji wyróżnienia i znacznie przedłuża okres wzmożonej motywacji. Takie działanie długo pozostaje w pamięci i buduje pozytywne relacje z Obdarowanymi. Podaruj im emocje, poprzez które zbudujesz pomiędzy Wami niezwykle silną relację, prowadzącą do długotrwałej lojalności.

Sprawdź nasze nowości

Kup prezent

Indywidualna oferta dla Firm
Automatyczne zakupy online

Referencje

Kontakt

Dział B2B i Programów Lojalnościowych

Telefon: 511 072 061


Ada Stokowska
Senior Account Manager B2B
Telefon: 513 070 002
ada@wyjatkowyprezent.pl I b2b@wyjatkowyprezent.pl


Jakub Kurzaj
Account Manager B2B
Telefon: 789 206 473
jakub.kurzaj@wyjatkowyprezent.pl | b2b@wyjatkowyprezent.pl

Dział B2B 

Tel: 22 66  88 272 wew. 3

b2b@wyjatkowyprezent.pl

Złóż zapytanie ofertowe


CGB Sp. z o.o.

ul. Edwarda Jelinka 27

01-646 Warszawa

NIP: 521-345-02-73

 

Bank Millennium

Numer konta dla przelewów krajowych:

69 1160 2202 0000 0000 9318 2030

Numery potrzebne do wykonania przelewu zagranicznego:
Nr konta IBAN w PLN: PL 69 1160 2202 0000 0000 9318 2030
Nr konta IBAN w EUR: PL 64 1160 2202 0000 0002 1659 9779
Kod SWIFT: BIGBPLPW