Room Escape

Działają od ponad 8 lat. Zapewniają dużo zabawy i... strachu w Warszawie. Room Escape to miejsce, które zachwyca małych i dużych. Kreatywni ludzie tworzą wspaniałe okazje do rozrywki, cały czas rozwijając pokoje strachu. Wiele osób chętnie do nich wraca, stając się tym samym stałymi klientami Room Escape. Zobacz, jaką ofertą zaskoczą Ciebie i ruszaj na spotkanie z dreszczykiem emocji i wspaniałą przygodą!
Szukaj po kategorii

Dobra zabawa na najwyższym poziomie – Room Escape w Warszawie

Room Escape to firma, która działa od 2013 roku i znajduje się na terenie Warszawy. Ma trzy różne lokalizacje, a w każdej z nich znajdziesz inne pokoje ucieczki. W sumie jest ich aż 9 – o zróżnicowanej tematyce i poziomie truności, co pozwoli na świetną zabawę zarówno dorosłym grupom, jak i rodzinom nawet z małymi dziećmi. Najmłodszy gracz w Room Escape miał zaledwie 6 lat, a najstarszy 78 lat i przyjechał aż z Ameryki Połudnowej, a konkretniej z Urugwaju. W sumie gościły tu grupy z 72 krajów z całego świata, między innymi Nowej Zelandii, Wenezueli, Sri Lanki czy Zimbabwe. Właśnie dlatego wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez przeszkód mógł je przejść każdy, bez względu na to, skąd pochodzi. Co więcej, gra może zostać poprowadzona nie tylko w języku angielskim, lecz także włoskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. W 2015 roku Room Escape otrzymało tytuł finalisty w konkursie DOBRY WZÓR jako jedna z najbardziej nowatorskich usług na terenie Polski.

60 minut świetnej zabawy dzięki Room Escape Warszawa

Escape roomy to świetna rozrywka dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania. W grze może wziąć udział od 2 do 5 osób. Do wyboru macie aż 9 pokoi o tematyce przygodowej, fantasy czy kryminalnej, które świetne się sprawdzą zarówno dla grup początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Dla rodzin szczególnie polecamy pokój Indiana, w którym będziecie musieli wydostać się z piraminy pełnej ukrytych pułapek i zagadek, a także pokój Rycerski, gdzie spróbujecie odnaleźć tajne wyjście z zamku templariuszy. Oprócz tego macie okazję pomóc bogom greckim w odnalezieniu ich skradzionych atrybutów w pokoju Olimp czy uciec przed seryjnym mordercą w pokoju Piwnica. Bez względu na to, co wybierzecie, będziecie musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością i uważnością. Room Escape Warszawa nie wybacza błędów, więc nie obejdzie się też bez ścisłej współpracy. Informujcie się o swoich znaleziskach, przeszukujcie wszystkie zakamarki i nie dajcie się zwieść! Waszym największym przeciwnikiem będzie czas, ponieważ na wydostanie się z pokoju będziecie mieli zaledwie 60 minut. To dużo czy mało? Przekonajcie się sami. Room Escape w Warszawie z pewnością Was zaskoczy i zapewni niesamowitą rozrywkę!

Ciekawostki o Room Escape w Warszawie

Room Escape to jedna z największych firm w Warszawie oferująca usługi z zakresu pokojów ucieczki. Aby wszystko było odpowiednio zmechanizowane, w każdym lokalu w ścianach znajduje się około 3 metry kabli. Ponadto w lokalach odbyło się w sumie 7 zaręczyn, a wszystkie zostały przyjęte! To jednak nie jedyne wydarzenia, które możesz tu zorganizować. Escape room to świetne miejsce na wieczór kawalerski, panieński, urodziny czy spotkanie integracyjne.

Idealna rozrywka dla całej rodziny i przyjaciół – Room Escape

Jeśli uwielbiacie rozwiązywać zagadki, chcecie poczuć dreszczyk emocji i stanąć do walki z czasem, Room Escape świetnie się do tego sprawdzi. Przejdźcie przez drzwi i weźcie udział w wyjątkowej przygodzie. Szukajcie podpowiedzi i ukrytych przedmiotów, rozwiązujcie zagadki i przechodźcie do kolejnych pomieszczeń, aby wydostać się z pokoju. To idealna rozrywka zarówno dla starszych, jak i młodszych. Ruszajcie do akcji i poznajcie wszystkie tajemnice wszechświata, w Room Escape Warszawa!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.