Zabieg na Twarz BB Glow Skin | Jaworzno

0.0 0 Opinii

Zabieg na Twarz BB Glow Skin | Jaworzno


Jaworzno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Szukasz zabiegu, który znacząco poprawi wygląd Twojej skóry? Potrzebujesz natychmiastowego ratunku? Zabieg BB Glow Skin służy pomocą! Polega on na wprowadzeniu serum do trwałego rozświetlenia skóry i maskowania niedoskonałości poprzez mezoterapię mikroigłową. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektownie odbija naturalne światło. Doskonale regeneruje i odświeża skórę oraz wzmacnia i pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 60-minutowy Zabieg na Twarz BB Glow Skin dla jednej osoby.

Na czym polega zabieg?
Zabieg polega na wprowadzeniu serum do trwałego rozświetlenia skóry oraz mezoterapię mikroigłową. Prezent poprzedzony jest konsultacją przedzabiegową.

Czy wiesz, że…
Zabieg na Twarz BB Glow Skin przywędrował do Europy z Korei. To tam bardzo dużą wagę przywiązuje się do gładkości skóry. Nawet dorośli ludzie w znacznej ilości przypadków tak dbają o skórę, że wyglądają niczym osoby, które nie skończyły jeszcze osiemnastu lat.

Zabieg na Twarz BB Glow Skin sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla mamy, prezent dla babci.

Szukasz prezentu, który doceni każda kobieta, a uśmiech na Jej twarzy będzie wspaniałym podziękowaniem? Zabieg na Twarz BB Glow Skin to wyjątkowy podarunek dla kobiety w każdym wieku! Sprawdzi się zarówno jako prezent dla młodej kobiety, mamy oraz babci! Jego uniwersalność doceni każda obdarowana osoba! Satysfakcja i radość gwarantowane!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jaworzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zabieg polega na wprowadzeniu serum do trwałego rozświetlenia skóry oraz mezoterapię mikroigłową i poprzedzony jest konsultacją przedzabiegową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Boska Taka Jak Ty

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.