Jedwabny Rytuał na Ciało | Radom

0.0 0 Opinie

Jedwabny Rytuał na Ciało | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Wiesz, że aby czuć się pewnie i w pełni swobodnie musisz zadbać nie tylko o swoją sylwetkę i kondycję lecz także o skórę? Z tego względu wizyty w SPA są równie istotne, co regularna aktywność fizyczna. Przygotowany dla Ciebie Jedwabny Rytuał na Ciało ma na celu pozbycie się martwego naskórka, oraz odżywienie i odmłodzenie Twojej skóry, co uczyni ją bardziej miękką i jedwabiście gładką. Podczas zabiegu będziesz mieć okazję, do tego aby się wyciszyć i odprężyć. Natomiast masaż, będący ostatnim etapem Rytuału, umożliwi Ci osiągnięcie stanu głębokiego relaksu. Dzięki temu wypoczniesz i wypiękniejesz jednocześnie. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje peeling całego ciała; nałożenie eskluzywnego, jedwabnego fluidu oraz masaż całego ciała.

Jedwabny Rytułał na Ciało sprawdzi się jako:
podarunek na Walentynki, prezent dla kobiety, upominek na Dzień Matki.

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla mamy, czy czegoś co możesz wręczyć jako podarunek dla żony – voucher na wizytę w SPA będzie trafnym rozwiązaniem. Jedwabny Rytuał na Ciało to taki upominek, który zapewnia zarówno relaksacje, jak i widoczne korzyści estetyczne. To czyni z niego bardzo dobry prezent dla niej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje peeling całego ciała, nałożenie eskluzywnego, jedwabnego fluidu oraz masaż całego ciała. Wykonawca zapewnia szlafrok, ręcznik, jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Smart Relax SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.