Wieczór Win | Warszawa

0.0 0 Opinie

Wieczór Win | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,00 zł

219,00 zł

O prezencie

Wino jest jednym najbardziej złożonych w smaku i wyrafinowanych alkoholi. Nie potrzeba jednak wielu lat doświadczenia, aby cieszyć się jego smakiem! Teraz masz okazję zapoznać się z podstawami, które pozwolą Ci jeszcze bardziej docenić bukiet Twojego ulubionego napoju. Nie tylko poznasz sekrety tego trunku, lecz także dowiesz się, w jaki sposób je przechowywać, jak dobierać do niego kieliszki. Ponadto profesjonalny sommelier przekaże Ci wiele ciekawostek oraz obali kilka głęboko zakorzenionych mitów dotyczących tego alkoholu. Spróbuj czterech różnych rodzajów wina w tym wspaniałego trunku z 1976 roku! Teraz już nic nie będzie stało na przeszkodzie aby w pełni doceniać ten szlachetny trunek. Zrelaksuj się i spójrz na świat przez pryzmat kieliszka ze szkarłatnym napitkiem.


Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 1 wina musującego,  2 win białych, 3 win czerwonych oraz 1 wina wzmacnianego.

 Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Wieczór Win to ciekawy prezent dla każdego kto chce zgłębić tajniki tego eleganckiego trunku. Potrzebny Ci jest prezent dla żony, męża, dziewczyny lub chłopka? Voucher na prezent to świetny wybór, niezależnie od okazji! Podaruj ten nietuzinkowy upominek i spraw, aby bliskie Ci osoby zaczęły czerpać jeszcze więcej przyjemności z obcowaniu ze swoim ulubionym napitkiem. Ten pomysłowy prezent z pewnością dostarczy im wielu przyjemnych wspomnień.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 1 wino musujące, 2 wina białe, 3 wina czerwone, 1 wino wzmacniane. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Whisky and Wine Place

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Ewa

Degustacja wina w miłej, humorystycznej atmosferze. Szkoda, że spotkania organizowane są tylko w środy. Spotkanie grupy rozpoczyna się o 20.30 i kończy ok. 23.00, dlatego lepszym terminem dla osób pracujących byłyby piątki lub soboty.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.