JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wieczór Win | Warszawa

Wieczór Win | Warszawa


Warszawa
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wino jest jednym najbardziej złożonych w smaku i wyrafinowanych alkoholi. Nie potrzeba jednak wielu lat doświadczenia, aby cieszyć się jego smakiem! Teraz masz okazję zapoznać się z podstawami, które pozwolą Ci jeszcze bardziej docenić bukiet Twojego ulubionego napoju. Nie tylko poznasz sekrety tego trunku, lecz także dowiesz się, w jaki sposób je przechowywać, jak dobierać do niego kieliszki. Ponadto profesjonalny sommelier przekaże Ci wiele ciekawostek oraz obali kilka głęboko zakorzenionych mitów dotyczących tego alkoholu. Spróbuj czterech różnych rodzajów wina w tym wspaniałego trunku z 1976 roku! Teraz już nic nie będzie stało na przeszkodzie aby w pełni doceniać ten szlachetny trunek. Zrelaksuj się i spójrz na świat przez pryzmat kieliszka ze szkarłatnym napitkiem.


Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 1 wina musującego,  2 win białych, 3 win czerwonych oraz 1 wina wzmacnianego.

 Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Wieczór Win to ciekawy prezent dla każdego kto chce zgłębić tajniki tego eleganckiego trunku. Potrzebny Ci jest prezent dla żony, męża, dziewczyny lub chłopka? Voucher na prezent to świetny wybór, niezależnie od okazji! Podaruj ten nietuzinkowy upominek i spraw, aby bliskie Ci osoby zaczęły czerpać jeszcze więcej przyjemności z obcowaniu ze swoim ulubionym napitkiem. Ten pomysłowy prezent z pewnością dostarczy im wielu przyjemnych wspomnień.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 1 wino musujące, 2 wina białe, 3 wina czerwone, 1 wino wzmacniane. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Ewa

Degustacja wina w miłej, humorystycznej atmosferze. Szkoda, że spotkania organizowane są tylko w środy. Spotkanie grupy rozpoczyna się o 20.30 i kończy ok. 23.00, dlatego lepszym terminem dla osób pracujących byłyby piątki lub soboty.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.