Wieczór Win | Warszawa

5.0 3 Opinii

Wieczór Win | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

268,99 zł

268,99 zł

O prezencie

Wino jest jednym najbardziej złożonych w smaku i wyrafinowanych alkoholi. Nie potrzeba jednak wielu lat doświadczenia, aby cieszyć się jego smakiem! Teraz masz okazję zapoznać się z podstawami, które pozwolą Ci jeszcze bardziej docenić bukiet Twojego ulubionego napoju. Nie tylko poznasz sekrety tego trunku, lecz także dowiesz się, w jaki sposób je przechowywać, jak dobierać do niego kieliszki. Ponadto profesjonalny sommelier przekaże Ci wiele ciekawostek oraz obali kilka głęboko zakorzenionych mitów dotyczących tego alkoholu. Spróbuj czterech różnych rodzajów wina w tym wspaniałego trunku z 1976 roku! Teraz już nic nie będzie stało na przeszkodzie aby w pełni doceniać ten szlachetny trunek. Zrelaksuj się i spójrz na świat przez pryzmat kieliszka ze szkarłatnym napitkiem.

Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 7 win.

 Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Wieczór Win to ciekawy prezent dla każdego kto chce zgłębić tajniki tego eleganckiego trunku. Potrzebny Ci jest prezent dla żony, męża, dziewczyny lub chłopka? Voucher na prezent to świetny wybór, niezależnie od okazji! Podaruj ten nietuzinkowy upominek i spraw, aby bliskie Ci osoby zaczęły czerpać jeszcze więcej przyjemności z obcowaniu ze swoim ulubionym napitkiem. Ten pomysłowy prezent z pewnością dostarczy im wielu przyjemnych wspomnień.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje 7 win (musujące, białe oraz czerwone). W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Whisky and Wine Place

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Iwona S.

Jak w opisie przy gwiazdkach - IDEALNE PRZEŻYCIE. Wieczór spędziłam tak, jakbym spędzała z przyjaciółmi - było wesoło, ciekawie, nie chciało się wychodzić :) Serdecznie polecam.

Karolina

Świetna atmosfera, bardzo kompetentny prowadzący, dużo wiedzy, pyszne wina. Polecam!

Ewa

Degustacja wina w miłej, humorystycznej atmosferze. Szkoda, że spotkania organizowane są tylko w środy. Spotkanie grupy rozpoczyna się o 20.30 i kończy ok. 23.00, dlatego lepszym terminem dla osób pracujących byłyby piątki lub soboty.

Anonimowy

Bardzo miło spędzony wieczór. Prowadzący jest człowiek z pasją, ma dużą wiedzę o winie, a także potrafi bardzo ładnie o nim opowiadać.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.