Zostań Sommelierem w Warszawie (5 dni) | MSBiS

4.7 5 Opinie

Zostań Sommelierem w Warszawie (5 dni) | MSBiS


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

900,00 zł

900,00 zł

O prezencie

Sommelier to nie tylko zawód, lecz pasja a wino ma fascynującą historię, każda butelka kryje bogactwo smaków i aromatów, które nauczysz się rozróżniać i doceniać. Podczas Kursu Sommelierskiego dowiesz się nie tylko czym jest enologia, co różni poszczególne wina, ich szczepy i jak czytać etykietę na butelce. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które zawodowo chciałyby związać się z sommelierstwem, jak i dla tych, którzy traktują wina jako hobby. Kurs Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów bazuje na wiedzy i wieloletnim, zdobywanym na świecie doświadczeniu prowadzących go Sommelierów. Idealny przeżycie dla każdego kto kocha wino!

 

NIe masz pomysłu na prezent pod choinkę? Potrzebny Ci jest prezent dla kobiety lub dla mężczyzny, który kocha wino? Zostań Sommelierem wprawi w odłupienie każdego! To ekskluzywny prezent na każdą okazję, gwarancja zadowolenia i dobrej zabawy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent Zostań Sommelierem jest realizowany przez 5 dni (od poniedziałku do piątku).

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów jest najstarszą i jedyną stacjonarną placówką w Polsce - lider w branży szkoleń gastronomicznych. Wymagane jest ukończenie 18 roku życia. Zajęcia odbywają się w grupach. Każdy Uczestnik Kursu otrzymuje autorski Podręcznik MSBiS oraz certyfikat po zaliczeniu egzaminu końcowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja


4.7 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.