Warsztaty Makijażu | Lublin

0.0 0 Opinie

Warsztaty Makijażu | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Naucz się jak dobrze wykonać makijaż dzienny oraz wieczorowy i ciesz się niesamowitymi efektami już zawsze! Warsztaty Makijażu to grupowa nauka, podczas której ekspertka opowie o makijażu od strony teoretycznej oraz pokaże na modelce jak prawidłowo go wykonać. W części praktycznej to Ty chwycisz za pędzle i na własnej twarzy odtworzysz prawdziwe dzieło. Makijaż użytkowy już nigdy nie sprawi Ci trudności. Przekonaj się sama, jaką radość sprawią Ci te warsztaty i zakochaj się w makijażu jak nigdy wcześniej!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Warsztatach Makijażu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jakie etapy zawiera przeżycie?
Przeżycie składa się z części teoretycznej, w której skład wchodzi wykład o pielęgnacji, kosmetykach i akcesoriach do makijażu oraz pokaz makijażu dziennego na modelce i jego szybka transformacja w makijaż wieczorowy. Na część praktyczną składa się praca na własnej twarzy, tzn. wykonanie makijażu dziennego przez kursantki pod okiem eksperta. W skład przeżycia wchodzi również przerwa kawowa.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3h.

Z jakich kosmetyków podczas warsztatów będzie korzystać obdarowana osoba?
W czasie trwania lekcji obdarowany korzysta z własnych kosmetyków i pędzli oraz z tych dostępnych w studio.

Warsztaty Makijażu | Lublin to idealny prezent na urodziny. Podaruj bliskiej Ci osobie wyjątkowe warsztaty pod okiem profesjonalistki i pozwól jej rozwinąć umiejętności makijażowe.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W grupie mogą znaleźć się maksymalnie cztery osoby. Brak ograniczeń wiekowych. W skład przeżycia wchodzi część teoretyczna oraz praktyczna, podczas której kursantki wykonają makijaż dzienny i wieczorowy pod okiem eksperta. Na lekcji kursanci korzystają z własnych kosmetyków i pędzli oraz tych dostępnych w studio.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.